800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Barva
 

Kryty na květináče, vázy

Kryty na květináče a vázy, věda sama o sobě: Velké nebo malé, nízké nebo vysoké, plastové nebo keramické… A ještě k tomu by květináče a vázy měly dobře vypadat. Pro nás to není problém – zde naleznete mnoho různých krytů na květináče a váz, které Vašim pravým nebo umělým rostlinám poskytnou perfektní domov.
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
| | |
Nádoba na rostliny
ve výšce kolen, pro 1 rostlinu
bez DPH
7.860,-
Nádoba na rostliny
ve výšce boků, pro 1 rostlinu
bez DPH
8.700,-
Nádoba na rostliny
ve výšce kolen, pro 2 rostliny
bez DPH
9.130,-
Nádoba na rostliny
ve výšce kolen, pro 3 rostliny
bez DPH
10.400,-
Nádoba na rostliny
ve výšce boků, pro 2 rostliny
bez DPH
9.960,-
Nádoba na rostliny
ve výšce boků, pro 3 rostliny
bez DPH
11.200,-
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
Krásné obaly na květináče a vázy pro Vaše rostliny
Obaly na květináče a vázy jsou zapotřebí pro každou rostlinu, bez ohledu na to, zda se jedná o rostlinu živou, nebo umělou. Teprve květináč nebo váza umožňují rostlinám správně se uplatnit, protože jako stylový dekorační prvek mohou výrazně zhodnotit vzhled místnosti. Obaly na květináče a vázy jsou k dispozici v nesčetných modelech, které se liší tvarem, barvou nebo materiálem. Existují například obaly na květináče z plastu, keramiky nebo ušlechtilé oceli. Tvary obalů na květináče variují od kulatých přes čtvercové až po kónické nebo zcela extravagantní. Obaly na květináče a vázy mohou být barevně přizpůsobeny ostatnímu zařízení nebo dekoracím v místnosti, protože z hlediska výběru barev nejsou kladeny žádné meze. Do obalu na květináč se vloží rostlina se stávajícím květináčem, která tak získá opticky pěknější vzhled. Vázy jsou naproti tomu vhodné pro pestrobarevné řezané květiny a jsou plněny vodou, aby živé květiny vypadaly pěkně i několik dní. Umělé rostliny lze samozřejmě rovněž aranžovat, jen zde odpadá plnění vodou. Zkuste jako alternativu použít trochu dekoračních kamínků. Dekorace s obaly na květináče a vázami mohou být neustále měněny a přizpůsobovány četným příležitostem. Kreativitě se zde nekladou žádné meze.

Obaly na květináče a vázy pro dekoraci
Obaly na květináče a vázy se dokonale hodí pro dekoraci. Většina umělých rostlin v e-shopu je již obalem na květináč opatřena. Přesto zde naleznete malý výběr vhodných květináčů. Vázy na květiny jsou k dispozici v různých provedeních. Kónická váza je velmi vhodná pro květiny s dlouhými stonky, kdežto kulaté vázy se hodí spíše pro malé, ale bohaté kytice. Vykouzlete ve Vašem provozu nádech jara tím, že každý týden naaranžujete na stůl čerstvé květiny ve stylové nádobě. Uvidíte, že Vašim zákazníkům tato jednoduchá, avšak velmi efektní dekorace učaruje.
Porovnání výrobků