800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Barva
Způsob upevnění
Šířka
Materiál
Délka
Výška
Rozsah dodávky
 

Třepotavé pásy, zahrazovací pásy

Červenobílá. Černožlutá. V těchto typických výstražných barevných kombinacích jsou k dostání třepotavé a zahrazovací pásy. Pomocí nich můžete označit nebezpečné oblasti a zahradit rizikové prostory, a umožnit tak zcela jednoduše a zřetelně bezpečnější práci v provozu a skladu.
Bylo nalezeno 49 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 49 výrobek/-ků/-ky

Nalepovací třepotavé a zahrazovací pásy pro vyšší bezpečnostOd dočasného označení nebezpečných zón až po rozsáhlý naváděcí systém pro výrobní haly a sklady: třepotavé a zahrazovací pásy Vám usnadní zvýšení bezpečnosti. S jejich pomocí můžete individuálně označit jednotlivé oblasti, bez nákladných instalací a se signálním účinkem, který zaručeně zajistí vyšší pozornost. Ukážeme Vám, jak pomocí nalepení těchto pásů dosáhnete vyšší bezpečnosti.Kdy použít zahrazovací pás a kdy sloupek?První otázka na cestě k vyšší

bezpečnosti v provozu

vždy zní: Co mají lidé v určité oblasti dělat a čeho se mají vyvarovat? Chcete určitou oblast trvale uzavřít pro vozidla, popř. osoby nebo oddělit dopravu? Pak jsou správným rozhodnutím dopravní a zahrazovací sloupky a další (masivní) zahrazení.Chcete označit určité zóny pohybu nebo pracovní zóny, aniž byste zásadním způsobem omezili dopravu? Pak přijdou na řadu naše zahrazovací pásy. Protože nepotřebují žádnou montáž, nezabírají žádné místo a mohou se instalovat individuálně a podle potřeby. To se Vám bude hodit i v případě, že dojde k nepředvídané nehodě a bude nutné nebezpečné místo během několika minut ohradit – napnete třepotavé pásky a je hotovo.Samolepicí výstražný pás v typickém černožlutém provedení je perfektním doplňkem k prahům pro vozovky nebo kabelovým můstkům. Upozorňují na to, že má řidič snížit rychlost a pomalu přejíždět přes překážku.Pokud dva ochranné a výstražné prvky nejsou v rozporu, doporučuje se doplnit permanentní instalace flexibilnějšími výstražnými a zahrazovacími pásy.Kde mohu koupit zahrazovací pás?KAISER+KRAFT má v sortimentu neustále se rozšiřující nabídku zahrazení a označení. A to z dobrého důvodu. Protože pokud budete tyto výrobky používat smysluplně, nejenže snížíte riziko nehod v provozu, ale také (téměř mimochodem) zajistíte plynulý průběh prací. Proto jsme Vám v této důležité otázce k dispozici a osobně Vám poradíme při výběru optimální kombinace Vašich výstražných a bezpečnostních prvků.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků