800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Čisticí výkon
Velikost prostoru
 

Čističky vzduchu, pračky vzduchu

Nedýchatelný těžký vzduch v kanceláři už je minulostí: čistička vzduchu funguje jako prevence zdravotních rizik a odstraní ze vzduchu zápach a nečistoty.
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky
| | |
IDEAL - Čistička vzduchu AP15
pro velikost místnosti do 15 m²
bez DPH
6.870,-
IDEAL - Čistička vzduchu AP30
pro velikost místnosti do 30 m²
bez DPH
8.000,-
IDEAL - Čistička vzduchu AP45
pro velikost místnosti do 45 m²
bez DPH
10.100,-
Nové
Čistička vzduchu
čisticí výkon 3000 m³/h
bez DPH
89.900,-
Nové
Mobilní odvlhčovač vzduchu
objemový proud vzduchu 580 m³/h
bez DPH
29.900,-
Nové
Mobilní odvlhčovač vzduchu
objemový proud vzduchu 1000 m³/h
bez DPH
36.900,-
Odvlhčovač vzduchu
odvlhčovací výkon 40l/24h
bez DPH
45.900,-
Odvlhčovač vzduchu
odvlhčovací výkon 80l/24h
bez DPH
62.900,-
Odvlhčovač vzduchu
odvlhčovací výkon 100l/24h
bez DPH
68.900,-
Odvlhčovač vzduchu
odvlhčovací výkon 120l/24h
bez DPH
84.900,-
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky

Lepší dýchání s čističkami vzduchu od společnosti KAISER+KRAFTOchránci životního prostředí, lodníci a lesníci mají jedno společné: pracují na čerstvém vzduchu. Většina z nás stráví 90 procent života v uzavřených prostorách a tam vzduch tak čerstvý není, ledaže byste používali čističku vzduchu od společnosti KAISER+KRAFT. Ta zajišťuje, že se vaši zaměstnanci mohou nadechnout, aniž by riskovali své zdraví a ztráceli koncentraci.Výhody čističek vzduchuPředevším v místnostech s větším počtem lidí je rychle těžký vzduch. Ať jsou to výfukové plyny a pyl zvenčí, viry, bakterie, nebo chemické výpary, často půl dne dýcháme směs, která tyto látky obsahuje. Z dlouhodobého hlediska se tak zvyšuje riziko těžkých onemocnění. Krátkodobě vede špatný vzduch k tomu, že se cítíme unavení, slabí a bez energie. Alergici trpí lechtáním v nose, opuchlýma očima apod.S čističkami vzduchu si vaši zaměstnanci mohou i uvnitř vychutnávat čerstvý vzduch. To znamená:  • Vyšší výkonnost

  • Menší problémy způsobené alergiemi

  • Nižší riziko následných onemocnění

  • Čisté povrchy díky menšímu množství nečistot ve vzduchu


Proč jsou čističky vzduchu lepší než větrání?Kdo chce použitý vzduch vyměnit za čerstvý, většinou otevře okno. Nevýhodou je, že dovnitř přijde zvenku nový vzduch, ale s ním také nové výfukové plyny, pyl a jiné škodlivé látky.Pračky vzduchu vzduch nemění, ale čistí jej pomocí různých filtračních systémů. Většinou se používá předřazený filtr pro hrubé částečky nečistot, HEPA filtr pro malé částečky a filtr s aktivním uhlím pro nepříjemné pachy. Aby přístroje mohly nasávat vzduch, jsou vybaveny ventilátorem. Pračky vzduchu pracují s vodním filtrem. Výhodou je, že přístroje jsou navíc zvlhčovači vzduchu, které v topné sezóně brání suchému vzduchu v místnosti. Čističky vzduchu jsou však efektivnější při filtrování malých částeček a lépe se hodí pro alergiky.Jak nalézt ten správný přístroj?Společnost KAISER+KRAFT nabízí čističky vzduchu značky IDEAL s různými filtračními systémy pro malé kanceláře i pro prostory s plochou větší než 50 m². Jak rychle přístroj vyčistí vzduch v místnosti, to prozradí hodnota CADR (Clean Air Delivery Rate). Komfort zvyšuje snadné čištění a údržba.Pozor byste pak měli dávat ještě na hlasitost. Čím nižší je hlasitost, tím příjemnější je práce během provozu přístroje.Naše další doporučeníZdraví je na prvním místě, v soukromém životě i v práci. U společnosti KAISER+KRAFT najdete mnoho výrobků pro ergonomickou a uvolněnou práci. Kromě toho v našem e-shopu dostanete moderní kancelářské stroje, od skartovače spisů až po laminovací přístroj. Nechte se inspirovat a vytvořte pracovní prostředí, ve kterém se vaši zaměstnanci budou cítit dobře.

Porovnání výrobků