800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Čisticí výkon
Velikost prostoru
Zvlhčovací výkon
 

Čističky vzduchu, pračky vzduchu

Nedýchatelný těžký vzduch v kanceláři už je minulostí: čistička vzduchu funguje jako prevence zdravotních rizik a odstraní ze vzduchu zápach a nečistoty.
Bylo nalezeno 2 výrobek/-ků/-ky
| | |
IDEAL - Čistička vzduchu AP30
pro velikost místnosti do 30 m²
Cena na vyžádání
IDEAL - AIR COMBI CLEAN ACC55
pro velikost místnosti do 55 m²
Cena na vyžádání
Bylo nalezeno 2 výrobek/-ků/-ky
Čističky vzduchu – takto zůstanete zdraví.
Při práci v kanceláři jsme bohužel často vystaveni suchému vzduchu. Čím sušší vzduch, tím nezdravější: hlava bolí, krk škrábe a oči pálí. Také chřipkové viry mají rády suché prostředí, ve kterém se rychleji šíří.
Zde vstupuje do hry čistička vzduchu. Ne nadarmo je nazývána také pračkou vzduchu, protože díky ní bude špatný vzduch opět dobrý. Podívejme se pro srovnání na jiné známé metody: větrání má jistě smysl, pokud se ovšem nenacházíte ve velkoměstě, kdežto sklenice s vodou na topení se rychle stane živnou půdou pro bakterie. Ustupte tedy raději od těchto opatření a vraťme se k čističce vzduchu. Zvlhčovače vzduchu jsou hygienicky nezávadné, pokud budou pravidelně čištěny a udržovány.

Ideální vzduch
Naše čističky vzduchu IDEAL jsou vybaveny vysoce účinnými čisticími systémy: pyly, alergeny, bakterie a viry mají stejně malou šanci jako jemný prach, výpary a zápach. Postará se o ně filtr jemného prachu, filtr zápachu a ionizátor. Profesionální vybavení se vyplatí: budete pracovat v prostředí s ideálním vzduchem.
Porovnání výrobků