800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva
Barva nádoby
Délka
Délka lopaty
Materiál
Objem
Šířka
Šířka lopaty
Uzamykatelné
Vybavení nádob na posypový materiál
Výška
 

Zimní služba

Každý rok znovu: zimní údržba. A co zimní údržba rovněž každý rok znovu potřebuje? Dobrou organizaci – v podobě posypového materiálu, posypového vozíku a nádob na posypový materiál. A pak se může začít s odklízením. A kdyby zima někdy opět pořádně udeřila, nebude to žádný problém, protože v nabídce máme i velkoobjemové posypové vozíky.
Bylo nalezeno 53 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
16.300,-
CEMO - Posypový vozík
pro velké posypové plochy, 130 l
bez DPH
34.900,-
bez DPH
od 59.900,-
bez DPH
od 14.600,-
bez DPH
od 15.900,-
CEMO - Posypový vozík
pro malé a střední plochy
bez DPH
15.900,-
bez DPH
10.400,-
bez DPH
8.590,-
bez DPH
12.600,-
bez DPH
10.600,-
Nové
CEMO - Posypový vozík s lopatkou
pro malé a střední plochy
Cena na vyžádání
bez DPH
870,-
10,88 / l
Rozmrazovací granulát
pro odstraňování ledu a sněhu do -50 °C
bez DPH
od 790,-
od79,- / kg
Kapalný rozmrazovač
rozmrazovací účinek do -30 °C
bez DPH
od 840,-
od84,- / l
Tlakové stříkací zařízení
pro rozmrazovací prostředek, rozmrazovač
bez DPH
3.780,-
Univerzální ruční lopata z PP
oranžová, bal.j. 5 ks
bez DPH
od 1.690,-
Bylo nalezeno 53 výrobek/-ků/-ky
Zimní údržba – bezpečnost v chladném ročním období
Zimní údržba je zákonnou povinností pro zajištění bezpečnosti dopravy a se správným vybavením ji lze snadno zajistit. Každou zimu čekají na firmy různé úkoly ohledně odklízení sněhu a protiskluzové ochrany posypem. Je navíc nezbytné, aby každodenní firemní provoz bez problémů fungoval díky odklizeným cestám a firemním pozemkům. Pro živnostníky platí povinnost zimní údržby často i nad rámec běžné doby. Zimní údržbu lze ekonomicky výhodně realizovat pomocí vhodných přístrojů. Bude-li vše správně provedeno, můžete předejít pojistným nárokům v případě nehod a zabránit časovým zpožděním výrobního procesu. Zimní údržba bude rychle zajištěna pomocí profesionálních strojů a firemní zaměstnanci mohou cíleně a produktivně vykonávat svou práci. Pečlivý úklid sněhu a ledu je pro každou firmu rozhodujícím ekonomickým faktorem.

Zimní údržba – bezpečnost má nejvyšší prioritu
Zde v e-shopu naleznete vhodné přístroje pro optimální zimní údržbu. Pluhy na sníh a nádoby na posypový materiál jsou výkonnými pomocníky při úklidu sněhu a ledu v soukromých venkovních prostorách i na firemních pozemcích. Náš online sortiment nabízí díky rozsáhlému výběru odborných pracovních prostředků vhodné profesionální řešení pro každý úkol v oblasti zimní údržby. Různé účelové a opticky atraktivní nádoby na posypový materiál doplňují výkonné posypové vozíky a pluhy na sníh. Povinná zimní údržba tím bude omezena na ekonomickou míru nákladů a času. S adekvátním vybavením může majitel pozemku nebo firmy s klidným srdcem čelit nesnázím chladného ročního období. Povinný zimní úklid lze s kvalitními produkty z kategorie zimní údržby KAISER+KRAFT realizovat efektivně a profesionálně. Zjistěte potřebnou bezpečnost a vybavte svou firmu boxy na posypový materiál s dlouhou životností, pluhy na sníh a posypovými vozíky. Zimní údržba snadno a rychle.
Porovnání výrobků