Lavičky

Sedí se Vám dobře? Nebo jste už vystáli důlek? My k tomu říkáme: Posaďte se. Protože my Vám nabízíme pohodlné lavičky – pro polední přestávku, pro malé popovídání mezi kolegy nebo pro načerpání slunečních paprsků. V nabídce máme pěkné kousky i pro veřejná zařízení a pěší zóny.

Relevance
Počet výrobků: 1

Venkovní lavičkyJakmile začne hřát sluníčko, láká to všechny zaměstnance k trávení přestávek venku. A to je dobře, protože čerstvý vzduch je nejlepším lékem na zpomalené myšlení, projevy únavy a provozní slepotu. A aby Vaši zaměstnanci při čerpání energie nemuseli nepohodlně postávat kolem, vychutnají si nyní přestávku na pohodlných dřevěných nebo parkových lavičkách. Uvidíte, že tato investice se vyplatí.Faktor úspěchuVětšina nápadů nevzniká tehdy, když myslitelé a vynálezci soustředěně přemýšlí o problému u psacího stolu, ale při neformálním klábosení s kolegy nebo bezmyšlenkovitém obědvání v pěkných venkovních prostorách.Čím větší pohodlí si přitom Vaši zaměstnanci nebo partneři mohou udělat, tím lépe. A proto dbáme na to, aby naše lavičky byly nejen funkční, ale aby také jejich vzhled zval k tomu, aby si zde všichni udělali pohodlí a povídali si s kolegy. Nezáleží na tom, zda potřebujete dřevěnou lavičku, klasickou parkovou lavičku nebo sestavu stolu a laviček – vyberte si model, který nejlépe odpovídá Vašim provozním podmínkám.Faktor úspěchu upravených venkovních prostor je tím větší, čím více dbáte na detaily. I opuštěná lavička před holou stěnou může být oblíbená. Ale když zapojíte trochu zeleně, rozmístíte sběrače odpadů a popelníky a možná ještě nainstalujete stříšku, stane se tato lavička rychle oblíbeným místem setkávání – a to napříč všemi odděleními a stupni hierarchie.Lavičky jsou jen začátekKdyž říkáme, že u KAISER+KRAFT nabízíme „Vše pro venkovní prostory'', pak to tak také myslíme. A přitom pro Vás máme připravenou nejen velkou paletu výrobků, ale také Vám v našich nákupních poradcích rádi poskytneme speciální poradenství.
Na vše, co chcete vědět, se můžete zeptat osobně. A pokud budete potřebovat realizovat individuální řešení, jste u nás na správné adrese.