Žaluziové skříně

Vypadá dobře, je flexibilní a šetří místo: Vaše nová žaluziová skříň. Která z našich žaluziových skříní to bude? Skříň s příčnými žaluziemi, šatní žaluziová skříň do kanceláře nebo systémová skříň se žaluziemi nebo těžká žaluziová skříň do dílny? Můžete se rozhodnout – teď!

V kategorii Žaluziové skříně Vám nabízíme výrobky následujících značek: C+P, mauser, BISLEY, EUROKRAFTpro, LISTA, Paperflow.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
  • Není udržitelné (73)
  • Udržitelný (14)
Nejprodávanější
Počet výrobků: 87

Spousta místa navíc: žaluziové skříněProto jsou tak oblíbené: kde není žádný prostor pro vyčnívající dveře, tam žaluziové skříně nabízejí štíhlý úložný prostor a pořádek pro kancelář nebo dílnu. Ať už horizontálně, nebo vertikálně, s rychlým otevíráním a stejně tak snadným zavíráním, inteligentní princip žaluziových lamel usnadňuje práci v úzkém prostoru a nejen to. Žaluziové skříně, volitelně uzamykatelné otočným cylindrickým zámkem, přispívají rovněž k ochraně údajů a bezpečnosti dat v uskladněných podkladech a dokumentech v pořadačích se spisy a závěsných složkách. Mimochodem: milovníci kartoték pro závěsné složky si mohou rovněž pořídit naše žaluziové skříně s teleskopickým výsuvným rámem. Variabilita je tedy součástí dodávky, a protože jsme právě u příslušenství: police nebo praktické opěrky pro pořadače jsou jen o několik kliknutí dále.Žaluziové skříně zvyšují efektivitu v kanceláři, dílně i ordinaci.Žaluziové skříně KAISER+KRAFT jsou praktické, inteligentní a všestranné. A při tom všem také ještě dobře vypadají. K dostání jsou například v javorovém dekoru, bukovém dekoru, světle šedé, hliníkové nebo bílé barvě – jistě tak mezi nimi naleznete model, který se bude hodit k vašemu kancelářskému nábytku.Rádi byste si pořídili dělicí stěnu nebo si přejete příčku pro rozdělení vaší kanceláře? Žaluziová skříň s pohledovou zadní stěnou nabídne ještě i úložný prostor navíc. Vyžadují fluktuace v obsazení nebo strukturální změny flexibilitu také z hlediska zařízení? Modely s koly zajistí požadovanou mobilitu.A pokud dílna potřebuje uzamykatelný nábytek pro skladovaný materiál vysoké hmotnosti, uzamykatelná žaluziová skříň pro velká zatížení s korpusem z ocelového plechu a nosností 160 kg na polici nabídne dostatek prostoru i bezpečnosti.Dokonce i u skříňky v šatně nebo u klasické šatní skříně v ordinaci nabízí provedení jako žaluziová skříň alternativu šetřící místo. Pro případ, že využíváte série nebo modulární koncepce, naše rozsáhlá nabídka skladovacího nábytku všeho druhu obsahuje také systémové skříně pro nejrůznější požadavky.Je něco, co jste v našem sortimentu nenalezli? Máte nějaké speciální přání? Kontaktujte nás, jistě vám dokážeme předložit atraktivní nabídku.