800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Výška
Šířka
Materiál
Hloubka
Typ dveří
Vlastnost
Použití
 

Skříně pro laboratoře

Protože s běžnými skříněmi si v laboratoři zpravidla nevystačíte, nabízíme Vám zde výběr speciálních laboratorních skříní. Ať skříně na chemikálie nebo flexibilní podstavné skříně pro pracoviště, kde se pracuje vestoje: S našimi laboratorními skříněmi půjdete v laboratoři vždy najisto.
Bylo nalezeno 20 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 20 výrobek/-ků/-ky

Laboratorní skříně pro pořádek a bezpečnost

Práce v laboratoři je práce s drobnými předměty a přístroji. Kam je však všechny uložit? Nejlépe do našich laboratorních skříní. V nich můžete uskladnit také pracovní látky, které vyžadují zvláštní bezpečnostní opatření.

Jaké požadavky musí laboratorní skříně splňovat?

Provedení a vybavení skříně závisí především na tom, co v ní skladujete. Pokud se jedná o toxické chemikálie nebo jiné nebezpečné látky, potřebujete skříň na nebezpečné látky, resp. bezpečnostní skříň. Tato povinnost je předepsána zákonem.

Také naše laboratorní skříně pro neškodné pomůcky jsou robustnější než jiné skříně. V laboratoři konec konců může snadno dojít k úniku kapalin, se kterými by si normální kancelářský nábytek těžko poradil.

Na co byste měli dát pozor při výběru skříní?

Skříně na nebezpečné látky obdržíte u KAISER+KRAFT v různých provedeních. Pro ochranu osob a životního prostředí je rozhodující, aby vlastnosti skříně odpovídaly vlastnostem nebezpečné látky. Vhodnost můžete snadno ověřit pomocí symbolů nebezpečí v našich popisech produktů.

Podle účelu použití a modelu jsou naše bezpečnostní skříně vybaveny přípojkami odpadního vzduchu, seřizovacími zařízením pro vyrovnání nerovností podlahy a záchytnými vanami. Zamykací zařízení je pro skříně na nebezpečné látky povinné a zabraňuje tomu, aby se citlivé látky dostaly do nesprávných rukou. Bezpečnostní kombinované skříně vám umožní skladovat louhy a kyseliny v jednom kusu nábytku.

Máte další dotazy? Odpovědi naleznete v našich poradcích ohledně skladování kapalin ohrožujících vodu a hořlavých kapalin, nebo se nás můžete zeptat osobně.

Jaké druhy laboratorních skříní ještě existují?

Regály, pojízdné spodní skříně, závěsné skříně – u KAISER+KRAFT naleznete kromě skříní na nebezpečné látky široký výběr laboratorních skříní pro dokumenty, přístroje a další pomůcky. Protože jsou vyrobeny z desek s povlakem melaminovou pryskyřicí, umožňují použití v náročném prostředí, a přesto vypadají dekorativně a lze je dobře vzájemně kombinovat. K dostání jsou rovněž laboratorní výlevky s pevně přivařeným umyvadlem.

Jaké vlastnosti jsou důležité u všech skříní?

Dobré laboratorní skříně jsou nejen bezpečné a robustní. Jsou rovněž praktické, ať už se jedná o skříň na nebezpečné látky nebo o univerzální skříň. Předpokladem jsou výškově přestavitelné police, kterými můžete vaši skříň flexibilně přizpůsobit. Výsuvy vám usnadní rychlé a cílené odebrání obsahu, který právě potřebujete. S koly budou spodní skříně mobilní.

A aby ve vaší laboratoři vše běželo jako na drátkách nejen z hlediska skladování, v našem e-shopu naleznete mnoho dalších produktů pro zařízení laboratoře – od zásuvného regálu až po laboratorní stůl.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků