800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Barva
Hloubka
Materiál
Šířka
Výška
 

Skříně na výkresy

Kam s velkoformátovými mapami a plány, obrázky a výkresy? Měli bychom jeden návrh: Do našich speciálních skříní na výkresy s nimi. Ať v architektonické kanceláři, galerii nebo archivu: skříně na výkresy poskytují místo na všechno, co přesahuje běžné formáty papíru.
Bylo nalezeno 2 výrobek/-ků/-ky
| | |
CP - Skříň na výkresy
pro formát DIN A1
bez DPH
od 17.900,-
CP - Skříň na výkresy
pro formát DIN A0
bez DPH
od 20.900,-
Bylo nalezeno 2 výrobek/-ků/-ky
Skříně na výkresy
Zásuvkové skříně jsou praktickými prvky pro udržování pořádku speciálně pro všechny věci, které se nehodí do pořadačů na spisy nebo složek. Možnosti uskladnění s ochranou proti světlu jsou v některých profesních odvětvích nezbytné. Architekti využijí skříně na výkresy pro mapy a plány, grafici, umělci a fotografové potřebují skříně na výkresy, které díky rozměru zásuvek DIN A0, resp. DIN A1 pojmou i velké formáty, k uskladnění všech druhů papíru naležato. Skříně na výkresy jsou nezbytnou pomůckou při každodenní práci v knihovnách, archivech a muzejních sbírkách. Pro umělecké potřeby galerií, dlouhodobé uchovávání archivního materiálu nebo jako skladovací systém s minimálním opotřebením pro kancelář jsou zásuvkové skříně a skříně na výkresy první volbou. Pro kontrolované skladování médií v knihovnách, pro bezpečné uskladnění s minimem světla, včetně stylových prezentací objektů a výkresů v muzeích jsou skříně na výkresy nepostradatelné. Různé skříně na výkresy naleznete v rozsáhlé nabídce KAISER+KRAFT.

Technická pracovní pomůcka pro speciální nároky
Skříně na výkresy jsou technickými pracovními prostředky ve smyslu zákona o bezpečnosti přístrojů (GSG) a podléhají proto bezpečnostně technickým požadavkům podle § 3 GSG. Kvalitní vypalovaný lak odolá i silnějšímu zatížení nebo nárazům. Zajištění proti vytažení podpořené teleskopickými lištami s kuličkovým uložením je dodatečnou ochranou proti překlopení v případě velkých formátů. Automatické zajíždění zabraňuje vzniku neočekávaných překážek a stává se tak stavebním prvkem bezpečné práce.
Porovnání výrobků