800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Typ dveří
Výška
Šířka
Hloubka
Materiál
Počet polic
Povrch
Vnitřní vybavení
Zobrazit více
 

Ocelové skříně

Taková musí být skříň: Odolná. Nenáročná na péči. Efektivní. Prostorná. Dovolte nám představit: naše ocelové skříně. Ať klasická skříň s otočnými dveřmi, skříň na materiál nebo skříň pro velká zatížení: Vsaďte na materiál, který je jako žádný jiný zárukou stability a robustnosti: ocel!
Bylo nalezeno 257 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 257 výrobek/-ků/-ky

Ocelové skříně: univerzální připravenost k použitíPokud jde o co největší možnost využití při co nejnižším opotřebení, ocelové skříně při skladování v provozu v podstatě nemají konkurenci. Robustní materiál totiž uplatní své výhody v každém pracovním prostředí a v našem e-shopu je k dostání v bezpočtu formátů skříní.Proč lze ocelové skříně doporučit a jaké kladné vlastnosti má ocel jako materiál?Ocel je jako téměř nezničitelný materiál žádána v provozu všude tam, kde je zapotřebí zatížitelnost a kde panují tvrdší okolní podmínky. Příkladem je sklad, ale i výroba, archiv nebo sociální prostory.Ocel chrání obsah skříně před nečistotou a mnoha okolními vlivy, umožňuje vysoké zatížení jednotlivých polic a vykazuje mimořádně dlouhou životnost při každodenním použití.Skříně s otočnými dveřmi jsou dobrou volbou nejen z hlediska ekonomického provozu, ale jsou také výjimečně ekologické. Ocel lze totiž snadno recyklovat a je žádaným materiálem v koloběhu surovin.Ocelové skříně tedy sečteno a podtrženo splňují četné požadavky na moderní zařízení provozu:  • Jsou nenáročné na údržbu a péči, mají dlouhou životnost – díky tomu snižují potřebu nákupu nového vybavení.

  • Umožňují skladování těžkého materiálu a předmětů, jako je nářadí a konstrukční součásti, které jinak ve skladu nelze snadno roztřídit.

  • Univerzální provedení jsou ideální k individuální úpravě pomocí transparentních přepravek, zásuvek apod. a k přizpůsobení aktuálním potřebám skladu.

  • Čím vyšší je jejich bezpečnostní stupeň, tím vyšší poskytují ochranu proti požáru a vloupání.


Kde v provozu jsou ocelové skříně tou nejlepší volbou?Naše modely od značek jako Eurokraft a Quipo jsou dimenzovány pro nejrůznější podmínky použití a teoreticky mohou být využity kdekoli v provozu.Pamatujte však na to, že skříně pro velká zatížení mají vysokou vlastní hmotnost a za určitých okolností nemusí být vhodné pro disponibilní podklad. Tuto situaci můžete případně vyloučit kontrolou nosnosti podlahy.Pro zajištění zejména vysokých skříní s malou základní plochou kromě toho vždy doporučujeme ocelové skříně ukotvit k podlaze nebo ke stěně.Ohledně speciálních podmínek nebo extrémních případů použití, jako je například skladování nebezpečných látek, byste měli kontaktovat naše odborníky, resp. použít ocelové skříně, které jsou k těmto účelům speciálně určeny. Ocelové skříně pro použití v potravinářské oblasti tak například musí mít shodu s HACCP a být vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pro skladování nebezpečných látek v záchytných vanách ve skříní platí další přísné požadavky s hlediska vlastností modelu.Jaké bezpečnostní stupně pro ocelové skříně platí?Univerzální ocelové skříně odpovídají podle možností použití různým souborům předpisů. Skříně z ušlechtilé oceli třídy požáru A1 podle normy ČSN EN 13501 smí být používány ve velkokuchyních, měly by však mít dodatečně také shodu s HACCP.Univerzální ocelové skříně se zámkem odpovídají bezpečnostními stupni S1 nebo S2 podle ČSN EN 14450. Jako bezpečnostní skříně zajišťují podmínky pro pojištění obsahu až do 30000 eur (soukromě). Kromě toho nabízejí ochranu před menšími požáry.Tím jsou tyto skříně ideální pro skladování méně důležitých provozních podkladů, pro soukromé věci zaměstnanců apod. Vyšší stupně odolnosti podle EN 1143-1 poskytují kontinuálně vyšší ochranu proti vloupání.Jaké podmínky a bezpečnostní stupně ocelová skříň splňuje, můžete zjistit v přehledu na dané stránce produktu. Pokud si nejste jisti vhodností pro vaše účely použití, můžete nás kdykoli kontaktovat.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků