800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva
Nosnost
Objem
Délka
Šířka
Výška
Rozměry zajížděcích kapes
Provedení vyklápěcích přepravníků
Zobrazit více
 

Vyklápěcí přepravníky, přepravníky se silem

Vyklápěcí přepravníky a přepravníky se silem usnadňují práci, protože s jejich pomocí můžete ve výrobních halách, na stavbách nebo ve skladových halách přepravovat mnoho věcí a uskladnit jakékoliv množství. Ideální jsou vyklápěcí přepravníky a přepravníky se silem pro vnitropodnikovou přepravu objemných předmětů nebo pro přechodné skladování výrobních odpadů.
Bylo nalezeno 150 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 150 výrobek/-ků/-ky

Vyklápěcí přepravníky a přepravníky s násypkou pro optimální přepravu sypkého a posypového materiáluVždy, když je nutné mít na správném místě správné množství sypkého a posypového materiálu, jsou optimální volbou vyklápěcí přepravníky a přepravníky s násypkou. Mají velkou kapacitu, díky chytrým mechanismům se rychle vyprazdňují a dokáží tak vyřešit leckterý logistický problém na staveništi, ve výrobní hale nebo ve skladu.Druhy uzávěrů přepravníků s násypkouU společnosti KAISER+KRAFT dostanete hlavně přepravníky s násypkou vybavené klapkou nebo posuvným uzávěrem. Tyto mechanismy se nacházejí buď na čelní straně nebo na dně. Obě varianty mají své přednosti:


  • Klapka umožňuje rychlé vyprázdnění sypkého materiálu – to přináší zejména při nakládání vozidel nebo plnění montážních jam vysokou úsporu času a nákladů.

  • Šoupátko umožňuje přesnější dávkování, například při odběru krmiva nebo přepravě jemnozrnných stavebních materiálů.


Otvor na čelní straně umožňuje snadný přístup k materiálu a je flexibilní, když přepravník s násypkou přesouváte pomocí stohovače a umisťujete na místě vykládky. Varianty s otvorem ve dnu provádějí přesné dávkování a lze je perfektně vyrovnat nad místem vykládky, díky čemuž je dávkování ještě přesnější.Jaké vyklápěcí přepravníky lze přepravovat pomocí stohovače?Vyklápěcí přepravníky a přepravníky s násypkou jsou výborně vybaveny pro přímé použití stohovače. Některé přepravníky mají zařízení pro traverzy pro stohovače. Takové vyklápěcí přepravníky lze prakticky obrátit a jednoduše a důkladně vyprázdnit.K čemu slouží odvalovací mechanika u vyklápěcího kontejneru?Vyklápěcí kontejnery s odvalovací mechanikou sází na spojení jemného valivého pohybu s optimálním těžištěm břemena. Vyklápění spustíte pomocí táhla z místa obsluhy. Pomocí této mechaniky se nádoba vyprázdní důkladně a rychle – bez trhavého zatížení zvedacího sloupu.Kromě tohoto sortimentu u nás najdete všechny výrobky pro moderní zařízení skladu. Rozšiřte například svůj systém pro pořádek a uchovávání předmětů také pomocí stohovacích přepravek nebo přepravníků s výklopným dnem. Pokud ještě máte otázky, můžete nás kdykoliv kontaktovat!

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků