800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Barva
Délka
Materiál
Nosnost
Objem
Plnicí výška
Podjezdná výška
Povrch
Provedení stohovacích nádob
Stohovací výška
Šířka
Výška
Zajížděcí šířka podélná strana
Zajížděcí šířka úzká strana
Zatížení ve stohu
 

Velkoobjemové stohovací přepravníky

S mřížkovými boxy a stohovacími přepravkami získáte okamžitě větší prostor a větší přehled ve skladu. A protože úkoly jsou tam velmi rozmanité, zahrnuje náš sortiment různé typy stohovacích přepravek a mřížkových boxů. Plné nebo otevřené, různé nosnosti, velký a malý objem… I Vy zde zaručeně najdete vhodný model.
Bylo nalezeno 76 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 4.290,-
bez DPH
od 3.480,-
bez DPH
od 2.840,-
bez DPH
od 3.760,-
bez DPH
od 4.030,-
bez DPH
od 4.270,-
bez DPH
od 2.770,-
bez DPH
od 3.790,-
bez DPH
od 4.230,-
bez DPH
od 4.490,-
bez DPH
od 3.060,-
bez DPH
od 3.960,-
bez DPH
od 4.770,-
Bylo nalezeno 76 výrobek/-ků/-ky
Velkoobjemové stohovací nádoby a mřížkové boxy pro přepravu, skladování a prezentaci
Mřížkové boxy a stohovací nádoby naleznete v mnoha prodejnách zboží. Pomáhají s přepravou a mohou usnadnit skladování nebo v některých případech dokonce i prezentaci zboží. Pro bezproblémový pohyb zboží a jeho odborné skladování jsou nezbytnými pomocníky skladovací nádoby a palety. Ve skladovacích bednách a mřížkových boxech lze přehledně a s úsporou místa uskladnit zboží a spotřební materiál. Přepravní nádoby v různých provedeních slouží k vnitropodnikové i mezinárodní, železniční i silniční přepravě zboží. Protože často musí být skladována a přepravována velká množství zboží, velkoobjemové stohovací nádoby jsou pravidelně zapotřebí. Přepravní nádoby musí podle příslušné oblasti použití splňovat určité předpoklady. Ne každá nádoba je vhodná pro každý účel. Pro vnitropodnikové použití je k dispozici řada mřížkových boxů a stohovacích nádob z různých materiálů a s různými nosnostmi, které jsou přizpůsobeny především skladovému hospodářství ve firmách a kromě toho nepodléhají mezinárodním normám.

Stohovací nádoby zajistí efektivní využití místa
Pro viditelné uskladnění součástí jsou ideální velkoobjemové stohovací nádoby ve formě mřížkových boxů. Inovativní konstrukce zde rovněž umožňují skladování více skupin zboží v rámci jednoho mřížkového boxu díky samostatným přihrádkám, které se prodávají zvlášť. Tyto mřížkové boxy jsou k dispozici v různých rozměrech s různými dny a rovněž jako skládací provedení. Plnostěnné stohovací nádoby bezpečně pojmou i drobné součásti a zboží trvale ochrání proti nečistotě a ztrátě. Také v této oblasti naleznete velkoobjemové stohovací nádoby s nosnostmi do 2000 kg, a dokonce provedení pro velká zatížení umožňující manipulaci jeřábem. Zohledněny jsou však i speciální varianty. Kromě standardních nádob si tak můžete objednat také stohovatelné stojany na dlouhý materiál s podélnými stěnami nebo pouze rohovými sloupky, které jsou extrémně stabilní a zatížitelné. Pro jejich výrobu jsou používány vysoce pevné materiály jako ocelový plech a železo. Pro transport v mezinárodní nákladní dopravě jsou k dispozici velkoobjemové stohovací nádoby podle evropské normy, které jsou celoplošně vyměnitelné a umožňují tak plynulou přepravu zboží. Spolehněte se na vyzkoušenou kvalitu – KAISER+KRAFT nabízí správné skladovací nádoby pro každý účel použití.
Porovnání výrobků