800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Materiál
Objem
Výška
Vybavení
Vlastnost
Vlastnost materiálu
 

Plastové nádrže

Máme správné nádoby na sypké materiály, kapaliny i plynné látky. Vyberete si z nabídky od tanků s menším objemem, až po velké skladovací nádrže, které mohou pojmout až několik set litrů. Naše nádoby jsou kvalitní a osvědčily se při průmyslovém použití.
Bylo nalezeno 134 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 134 výrobek/-ků/-ky

Plastové nádrže, popelnice a sudy na kapaliny a pevné látkyKdyž něco vyteče v domácnosti, spraví to obyčejný hadr. U kapalin ve skladu je to jinak. Tady může i malý únik představovat zdroj nebezpečí pro člověka a životní prostředí. S prevencí nejlépe pomohou plastové sudy, nádoby a popelnice od společnosti KAISER+KRAFT.Stohovatelné, robustní a všestranné – naše plastové sudy pro uskladnění a přepravuSudy se díky svému tvaru dají bezpečně kutálet z jednoho místa na druhé. Pro některé kapaliny, u kterých není kutálení nádob vhodné doporučujeme využít sudy s praktickými rukojeťmi pro úspěšnou manipulaci se sudy. Stáčení a přečerpávání usnadňují praktické výpustné kohouty. Sudy se širokým hrdlem se díky snadnému přístupu do otvoru velmi snadno čistí. Všechny plastové sudy jsou stohovatelné a některé se hodí pro pevné i kapalné látky. Můžete vybírat i ze široké nabídky praktických kanystrů.Velkoobjemové nádrže a kontejneryPro případ, že sudy již nestačí, najdete u nás nádrže na olej a naftu pro vnitřní i venkovní použití. Nabízíme také kontejnery IBC, které lze pomocí ocelového rámu připevnit na paletu. Nelze je sice kutálet, zato však nabízejí tolik místa jako osm, deset nebo ještě více sudů.Válcové, baňaté nebo čtvercové, všechny naše plastové popelnice, nádoby a sudy jsou vyrobeny z robustních materiálů, díky kterým jsou v závislosti na provedení odolné vůči kyselinám, ohnivzdorné případně vhodné pro potraviny. A abyste při zacházení s nebezpečnými látkami byli řádně chránění, dostanete u nás záchytné vany v různých velikostech a sorpční prostředky.Máte ještě otázky? Cenné informace k manipulaci s nebezpečnými látkami, k bezpečnému stáčení pomocí ručních čerpadel a k záchytným vanám z sklolaminátu získáte v našem nákupním poradci nebo u nás osobně.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků