800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Skladové nádoby a palety

Skladová zařízení často představují komplexní detailní práci. Je dobře, že pro ni máme vhodné výrobky! Od palet, nádob, přepravních boxů a záchytných van až po zásobníky a tanky u nás najdete rozsáhlou nabídku pro vaše skladování. Na prvním místě přitom jsou bezpečnost, funkčnost a kvalita.
Kategorie našich výrobků
Paletové nástavné rámy, příslušenství pro palety
S paletovými nástavnými rámy zajistíte váš přepravovaný materiál před poškozením ...
Palety
Europalety mají skutečně velký talent na komfortní přesun zboží a rychlou ...
Plastové nádrže
Máme správné nádoby na sypké materiály, kapaliny i plynné látky. Vyberete si z ...
Přepravky s viditelným obsahem
Znáte jedno z nejpraktičtějších řešení pro skladování nebo přepravu drobných ...
Přepravní boxy
Od přepravy drobných součástí až po přepravu těžkých nákladů − se správným ...
Přepravníky
Skladování XXL: Také větší předměty nyní můžete uložit prakticky a s úsporou ...
Přepravníky s výklopným dnem
Sebrat, uložit, přemístit... a znovu vyklopit: univerzální řešení zde ...
Stohovací boxy
Praktické uskladnění drobných součásti a zboží: stohovací boxy. Hodí se pro ...
Velkoobjemové stohovací přepravníky
S mřížkovými boxy a stohovacími přepravkami získáte okamžitě větší prostor a ...
Vyklápěcí přepravníky, přepravníky se silem
Vyklápěcí přepravníky a přepravníky se silem usnadňují práci, protože s jejich ...
Záchytné vany
Aby nic neuniklo: záchytné vany. Kupujete si tím bezpečnost při zacházení s ...
Zásobníky na drobné součásti
Drobné součásti, náhradní díly a příslušenství − kam s nimi? Nejlepší možné ...

Skladové zařízení – přehled za každé situacePřehledný sklad je nejlepším předpokladem pro plynulé pracovní postupy. S vhodným skladovým zařízením si zachováte přehled i na omezeném prostoru a v hektických dobách. U společnosti KAISER+KRAFT dostanete vše, co k tomu potřebujete, od europalety až po záchytnou vanu.Inteligentní stohování a využití místa, které je k dispoziciNa začátku je regál. S rozšířitelnými zásuvnými a šroubovanými regály, širokorozpěťovými regály a regály pro velká zatížení nebo skladovými regály ve správných velikostech využijete místo, které máte k dispozici, a neztratíte volnost pohybu. Pak už budete potřebovat jen vhodné nádoby pro vyplnění vašich regálů, například:

Při výběru dbejte na to, aby se nádoba, obsah a regál k sobě hodily. Důležitou roli přitom hraje materiál. V našem nákupním poradci o druzích plastu se dozvíte více o různých plastech a jejich vlastnostech.Správné palety k použití jako podstavceAť už se rozhodnete pro regály, nebo sklad v úrovni podlahy, jsou jako podstavce pro jakékoliv nádoby nutností palety. Nádoby nastohované a zajištěné na paletách se mohou pomocí stohovače nebo zdvižného vozíku jednoduše a rychle přepravit z místa na místo.I zde máte na výběr: Europalety v normované velikosti jsou univerzálním výrobkem pro skladování a přepravu, jsou vyměnitelné a jsou ideální pro nakládání na návěsy. S nástavným rámem z nich obratem uděláte box na drobné a velké součástky. Chcete paletu použít jen jednou? Pak sáhněte po variantě z recyklovatelných, biologicky odbouratelných materiálů jako lisované dřevo. Hygienické palety jsou naproti tomu vyrobeny z polyetylenu, snadno se čistí a jsou schválené pro potraviny.Více o paletách a jejich vlastnostech si přečtěte v našem nákupním poradci o europaletách a plastových paletách.Mimochodem: I naložené palety se mohou stohovat. Umožňují to paletové rámy.Bezpečnost na prvním místě – předpisy a tipy pro bezpečný skladKdo zařizuje sklad, musí respektovat určité předpisy a zákony. Základní informace naleznete v pravidlech německého zákonného úrazového pojištění DGUV 108-007. Důležitá jsou rovněž ustanovení stavebního práva a ustanovení o protipožární ochraně.Vedle nosnosti regálů a polic nebo osvětlení přitom hrají důležitou roli dopravní cesty. Jejich potřebná šířka závisí na druhu a rozměrech používaných dopravních prostředků. Ve skladu je minimum 1,25 m, ve vedlejších průchodech pouze pro pohyb osob stačí 0,75 m. S příslušenstvím jako protinárazová ochrana nebo ochrana hran navíc zabráníte nehodám a ochráníte své zaměstnance, dopravní přístroje a skladová zařízení.Skladujete snadno hořlavé, toxické nebo jinak nebezpečné látky? V tom případě je směrodatné nařízení o nebezpečných látkách. Správné nádoby a vhodné příslušenství pro bezpečné skladování dostanete rovněž u nás. V našem sortimentu pro manipulaci s nebezpečnými látkami naleznete například záchytné vany ve stacionárním a mobilním provedení. Zajistíte, že nic neunikne. Pomocí podvozků nebo rudlů na sudy dopravíte nebezpečný obsah bez problémů z bodu A do bodu B.Přečtěte si více o různých typech záchytných van v našem nákupním poradci o záchytných vanách z GFK a našem nákupním poradci o odolnosti záchytných van.Systém v zařizování se vyplatíS fungujícím skladem ušetříte čas a peníze, předejdete nehodám a zanecháte dobrá dojem u zákazníků a obchodních partnerů. Nejste si jisti, jaká skladová zařízení jsou ve vašem případě ta pravá? Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s výběrem regálů, skladovacích nádob a příslušenství.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků