800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
  Vytisknout stránku

Projekty a reference

U KAISER+KRAFT naleznou zákazníci vše pro firmu. Úkolem zaměstnanců prodeje již dávno není jen samotný prodej výrobků, ale zahrnuje také plánování a poradenství. Máme radost, že Vám na následujících stránkách můžeme představit několik dokončených projektů naší celoevropsky působící společnosti, které Vám úlohu KAISER+KRAFT více přiblíží.

ZOTT, Mertingen, Bavorsko

 

Kontroly, personální hygienické propusti a nucené pořadí postupů? Vítejte ve světě výrobců potravin, ve kterém platí přísné hygienické předpisy a kde jsou žádány promyšlené prostorové koncepty. Pro novou výrobnu velké mlékárenské firmy Zott převzala společnost KAISER+KRAFT mimo jiné také zařízení sociálních prostor. 


K projektu Zott

RWE Innogy, Helgoland, Šlesvicko-Holštýnsko

 

Takové projekty se u společnosti KAISER+KRAFT Německo neobjevují každý den: Několik set přepravek a stohovacích boxů, k tomu regály ve speciálním provedení pro speciální vybavení skladu. Ještě nezvyklejší je místo: Ostrov na širém moři – Helgoland.


Více o tomto projektu

 

VISHAY ELECTRONIC, SELB, BAYERN

 

Společnost Vishay Electronic soustředila své celosvětově působící logistické centrum pro elektronické součásti do německého městečka Selb a při plánování vnitřního vybavení se plně spolehla na poradenství a výrobky firmy KAISER+KRAFT Německo. Vhodné vnitřní vybavení bylo zrealizováno v novostavbě pro skladové prostory s užitnou plochou 2150 m2.


Více o tomto projektu

 

 

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

 

Společnost Grosshaus GmbH & Co. KG se rozhodla pro své zkušební laboratoře přeměnit halu na kancelářské prostory, aniž by se výrazně změnily původní dispozice. Plánování a realizaci převzali naši kolegové z KAISER+KRAFT Německo.


K projektu GROSSHAUS.

 

 

HÜHNERHAUSmobil, Bielefeld, Severní Porýní-Vestfálsko

 

Společnost Hühnerhausmobil vyrábí mobilní kurníky pro drůbež, ke kterým naši kolegové z německé firmy KAISER+KRAFT dodávají vhodné podvozky. Spolupráce trvá od roku 2013 a podvozky bylo vybaveno již 100 kurníků.


Více o tomto projektu

CWS-boco, Wiesbaden, Hesensko

 

Na podzim roku 2014 se poskytovatel textilních služeb CWS-boco přestěhoval do nových kancelářských prostor. Na ploše celkem 1800 m2 vznikla moderní, ergonomicky uspořádaná pracoviště a odpočinkové prostory. Podporu při koordinaci, plánování a realizaci poskytla společnost KAISER+KRAFT v Německu.


Více o tomto projektu

Kontakt

Rádi Vás podpoříme při plánování Vašeho projektu. Kdykoli nás kontaktujte.
Naši odborníci Vám kompetentně poradí.

Kontakt pro poradenství, plánování a analýzu projektu:

Telefon 800 950 950
E-Mail: kaiserkraft@kaiserkraft.cz

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků