800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva
Materiál
Hloubka
 

Stojany na deštníky

V mnoha firmách chybí: stojany na deštníky. přitom snad není nic horšího než zoufalá hromada mokrých deštníků ležících všude okolo. Stojany na deštníky udrží vstupní prostory v suchu a čistotě. A když i design sedí… dokonalé!
Bylo nalezeno 9 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 9 výrobek/-ků/-ky
Stojany na deštníky
Stojan na deštníky by neměl chybět v žádné suché šatně. Pokud za deštivého dne vstoupíme s deštníkem do místnosti, potěší nás, když budeme tento kapající mokrý předmět moci bezpečně odložit a uschovat. Stojan na deštníky zabraňuje nejen roznesení vlhkosti z mokrých deštníků po celé místnosti, ale také nepříjemnému pocitu Vašich hostů. V gastronomii i prodejnách je ve zvláštním zájmu obchodního vedení, aby mokré deštníky nebyly nošeny skrz místnosti. Zvoucí stojany na deštníky tomu mohou zabránit. Stojan na deštníky v oblasti šatny může kromě toho opticky obohatit vzhled místnosti a přizpůsobit se stylu šatny. KAISER+KRAFT nabízí různé elegantní stojany na deštníky a odpovídá tak na individuální požadavky z hlediska úpravy místnosti. Kompletní řešení, při kterých je stojan na deštníky integrován do stojanu na oděvy, jsou prostorově úsporná a praktická. U nábytku pro šatny s větším úložným prostorem může být stojan na deštníky umístěn rovněž tak, aby ho příchozí nepřehlédli a aby vylepšil celkový vzhled vstupního prostoru.

Stojany na deštníky: design a využití
Stojany na deštníky a ramínka na šaty lichotí a prospívají vstupní oblasti ve firmě. Elegantně vybavenou šatnou firmy prokazují svůj smysl pro styl a kvalitu. Pokud je při zařizování firmy kladen důraz na kvalitu, měl by celkovému vzhledu odpovídat také stojan na deštníky. Stylovým a nadčasovým zevnějškem přesvědčují zejména stojany na deštníky z ušlechtilé oceli, které lze dovedně integrovat do elegantního prostoru šatny. Praktické stojany na deštníky s miskou na vodu navíc zajišťují rychlou a snadnou likvidaci vody. Záchytnou misku s vodou stačí jednoduše vyjmout a vyprázdnit. Stojany na deštníky z děrovaného plechu zaručují dobré větrání, takže deštníky nezůstanou dlouho mokré a mohou zcela vyschnout ideálně ještě během pobytu v místnosti. Stojany na deštníky KAISER+KRAFT dovedně spojují stylový design s praktickým využitím. V e-shopu proto naleznete kvalitní šatnové příslušenství pro atraktivní celkový vzhled Vaší firmy.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků