Kola a příslušenství

V kategorii Kola a příslušenství naleznete vše pro správnou a profesionální přepravu materiálu během pracovních procesů. K dispozici je vše od náhradního kola až po válečkovou dráhu se zatáčkou, spojovacím kusem a konečnou stanicí.

V kategorii Kola a příslušenství Vám nabízíme výrobky následujících značek: Gura, EUROKRAFTpro, HelgeNyberg, ZARGES, RAU, Schulz Stanztechnik, Kongamek, VAR, HYMER, Knürr, Proroll, Prosedia, Altrex, CEMO, DEGARDO, EUROKRAFTbasic, Hailo, interstuhl, Layher, Topstar, Vetter.

Značka
Typ produktu
Šířka dráhy
Relevance
Počet výrobků: 172
Kola a příslušenství
V této kategorii naleznete kola pro každý dopravní prostředek v nabídce a rovněž další potřebné příslušenství pro dopravní techniku. V rozsáhlém online výběru lze nalézt vhodné příslušenství pro válečkové dráhy, hliníkové nádoby nebo kožená křesla: kola, upevnění kol a další doplňky pro kvalitní kancelářské a provozní vybavení. V běžném pracovním dni se může velmi snadno stát, že je zapotřebí pojezdové kolo pro přepravu mobilního plotu nebo že se zlomí otočné kolo u kontejneru pro velká zatížení. Některé kobercové podlahy způsobují těžký chod kol kancelářských otočných židlí, takže je nutné zajistit náhradu. Ve všech těchto případech je příslušenství KAISER+KRAFT kvalitní a profesionální volbou, pomocí které lze vybavení firmy optimálně zkompletovat. Dodáváme s velmi krátkými dodacími lhůtami. Díky komfortnímu internetovému katalogu je navíc k dispozici podrobná a bohatě popsaná pomůcka pro výběr se snadnou navigací. Díky ní může být požadované příslušenství od kol pro vyklápěcí přepravník až po obruče pro kola nůžkového zvedacího stolu rychle nalezeno. Všechna objednaná kola, válečkové dráhy a další příslušenství Vám dodáme zdarma. Máte navíc velkorysé právo na vrácení zboží do 30 dnů, takže nehrozí žádná rizika, ani pokud se některý jednotlivý produkt nebude hodit tak, jak bylo zamýšleno. Právě u různých kol a vybavení koly pro přepravníky s výklopným dnem, kancelářské kontejnery nebo přepravní boxy není výběr správných sad kol hned napoprvé jednoduchý. Tím důležitější je, že KAISER+KRAFT v tomto ohledu nabízí diferencovanou a širokou paletu produktů. Součástí objednacího servisu je kromě toho také tříletá záruka, kterou poskytujeme na všechny produkty.

Kola a válečky – příslušenství pro nůžkové zvedací stoly, přepravní nádoby a válečkové dráhy
Kola, válečky pro dopravní dráhy nebo spojovací kusy a zatáčky umožní obnovit funkci opotřebených dopravních přístrojů nebo prodlužovaných kladičkových drah. Pokud servisní vozík najednou přestane jezdit tak, jak má, protože otočná nebo pevná kola narušují jeho rovnováhu, prostý nákup nového dopravního vozíku by nebyl hospodárný ani ekonomický. Daná kola a příslušenství v podkategoriích lze objednat jako jednotlivé kusy, v sadách po více kusech nebo v extra velkých množstvích. Díky tomu je možný ekonomický nákup v jednotlivých případech i pro velké skladové zásoby a zařízení. Ať už pro kladičkové dráhy, nebo pro dopravní logistiku: kola, válečky a příslušenství zakoupíte u KAISER+KRAFT v osvědčené kvalitě a s vynikajícím poměrem ceny a využití.