800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Výška
Šířka
Formát papíru
Hloubka
Vlastnost
Pro formát papíru
Hmotnost
 

Držáky prospektů, reklamní stojany

Stojany na prospekty, reklamní stojany a držáky Vám umožní umístili všechny své letáky, informační brožury a jiné reklamní materiály pro zákazníky, návštěvy a další zájemce. Vybírejte z velký nabídky reklamních stojanů a držáků na prospekty od KAISER+KRAFT.
Bylo nalezeno 72 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 72 výrobek/-ků/-ky

Stojany na prospekty a reklamní stojanyTištěná média jako reklamní prostředky neztratily svůj význam. To platí zejména tehdy, když při vytváření brožur, prospektů nebo katalogů vsadíte na nejnovější trendy v oblasti designu. Tyto perfektně upravené tištěné produkty si však lidé vezmou a přečtou pouze tehdy, pokud jsou také perfektně prezentovány. A zde se do hry dostávají stojany na prospekty a reklamní stojany.Použití stojanů na prospekty a reklamních stojanůNabízíme Vám velký výběr různých modelů, které lze perfektně přizpůsobit reklamnímu použití a Vašemu provozu.Vyčnívající stojany na prospekty a regály na prospekty umožňují použití pro rozsáhlý sortiment reklamních materiálů – potřebují však velký prostor, aby působily elegantně.


Nástěnné informační systémy z transparentního nebo neprůhledného polystyrenu tento problém neznají. Vždy byste však měli dbát na to, aby se reklamní materiály svým rozměrem a orientací (na výšku nebo na šířku) hodily k držáku. Jinak to působí neuspořádaně. Protože tato varianta není tolik efektní, měly by být nabízené materiály nápadné, aby si je lidé vzali.Stolní stojany jsou ideálním doplňkem pro pulty v recepci nebo na veletrzích a kongresech. Také v čekárně s jejich pomocí elegantně roztřídíte například katalogy ve formátu A4.Všechny tyto výrobky tu však nejsou pouze pro poskytování důležitých reklamních materiálů návštěvám nebo zákazníkům na veletrzích. Můžete je používat také pro interní firemní prezentace a přednášky, například pro prezentaci zaměstnaneckých časopisů.Nač je nutné dbát při instalaci stojanů na prospekty a reklamních stojanůMaximálního účinku dosáhnete, pokud držák na prospekty nebude mít žádnou konkurenci v podobě jiných nosičů informací. Těmi jsou například informační tabule nebo informační skříňky. Existuje však jedna výjimka: Pokud obsah informační skříňky odkazuje přímo na brožury nebo prospekty na stojanu, stoupá šance, že osoba sledující obsah skříňky po těchto materiálech sáhne.Máte ještě otázky? Kontaktujte nás – rádi Vám poradíme osobně.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků