800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
 

Sběrné vozíky na odpad

Sběr odpadů ve velkých kancelářích nebo na velkých venkovních plochách? Bez našich sběrných vozíků na odpad, vozíků na odpadky a úklidových vozíků je to nemyslitelné. Rychlejší, flexibilnější, ergonomičtější, pohodlnější… praktické sběrače odpadků Vám poskytují mnoho výhod při sběru a odstraňování odpadků a odpadů. Přesvědčte se sami!
Bylo nalezeno 1 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 1 výrobek/-ků/-ky
Snadné udržování čistoty.
Sběrné vozíky na odpad v této kategorii nabízejí zřejmé výhody: žádné těžké přenášení a rychlejší postup vpřed. Velké pytle na odpad s vysokou plnicí kapacitou lze připevnit během několika sekund pomocí svěrného kruhu. V kombinaci s kleštinami a bodci bude práce nejen rychlejší, ale i ergonomičtější. Shýbání se stane minulostí a to je dobře, protože bez všech pilných sběračů odpadků na veřejných prostorách, v parcích a na plochách, kde jsou pořádány akce, by to kolem nás rychle vypadalo nepořádně, špinavě a neutěšeně. Sběrné vozíky na odpad tuto práci výrazně usnadní.

Sběrné vozíky na odpad – mobilní a praktické.
Naše sběrné vozíky na odpad jsou vybaveny koly s lehkým chodem. Většinou se jedná o pneumatiky, které umožňují dobrý pohyb po venkovních plochách a dobře pruží na nerovném podkladu. Ať se jedná o malý vozík na odpad, nebo o velký sběrný vozík, vlastní hmotnost je relativně nízká, takže vozík nebude příliš těžký ani s pytlem plným odpadu. Sběrné vozky na odpad se koneckonců staly neodmyslitelnou výbavou při úklidu komunikací a odstraňování odpadu, protože šetří síly zaměstnanců a urychlují pracovní procesy. Palec nahoru!
Porovnání výrobků