800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
 

Sběrné vozíky na odpad

Sběr odpadů ve velkých kancelářích nebo na velkých venkovních plochách? Bez našich sběrných vozíků na odpad, vozíků na odpadky a úklidových vozíků je to nemyslitelné. Rychlejší, flexibilnější, ergonomičtější, pohodlnější… praktické sběrače odpadků Vám poskytují mnoho výhod při sběru a odstraňování odpadků a odpadů. Přesvědčte se sami!
Bylo nalezeno 1 výrobek/-ků/-ky
| | |
Hailo - Pojízdný odpadkový koš Caddy
objem 120 l, v x Ø 1500 x 370 mm
bez DPH
2.890,-
Bylo nalezeno 1 výrobek/-ků/-ky

Sběrné vozíky na odpad pro kanceláře a venkovní plochyMožná také sníte o něčem, co by obratem zajistilo čistotu na Vašich venkovních plochách.U společnosti KAISER+KRAFT nejdete moderní sběrné vozíky na odpad v různých provedeních. Jsou tak praktické, že uklízení jde samo.
Rychlé odstraňování odpadu bez bolestí zadKdo si chce sběr odpadu správně užít, natáhne si rukavice a vydá se do terénu s pytlem na odpad přes rameno. Existují však i příjemnější možnosti. Pomocí sběrných vozíků na odpad od KAISER+KRAFT budou kanceláře a venkovní plochy rychle čisté a Vám zbude více času na rodinu a volný čas. Kromě toho jsou při práci chráněna Vaše záda. To zajišťuje nízká hmotnost a kola s lehkým chodem.Správné držení Vám při úklidu pomáhají zachovat také kleštiny. Koneckonců není nutné se k odpadu příliš přibližovat.
Od malého vozíku až po terénní vozíkU nás v obchodě dostanete sběrné vozíky na odpad pro začátečníky i pro náročné a také do každého terénu. Můžete se rozhodnout pro vozík na odpad se svěrným kruhem pro pytel na odpad nebo úklidový vozík s několika nádobami pro okamžité třídění odpadu. Robustní pneumatiky vyrovnávají nerovnosti podlahy a jsou ideální pro sběr ve venkovním prostředí.Kola odolná proti proříznutí, přihrádky pro umístění nářadí, držáky pro kleštiny – se správným vybavením splní Váš sběrný vozík na odpad téměř každé přání.

Porovnání výrobků