800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Barva
Materiál podstavce
Součástí vozíku jsou
Výška
 

Sběrné vozíky na odpad

Bez sběrných vozíků na odpad, vozíků na odpadky a úklidových vozíků je sběr odpadů ve velkých kancelářích a na velkých venkovních plochách nemyslitelný. Praktické sběrače odpadků značky Hailo poskytují při sběru odpadků mnoho výhod – práce s nimi je rychlejší, flexibilnější, ergonomičtější a pohodlnější. Přesvědčte se sami.
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
| | |
Nové
bez DPH
10.800,-
Nové
Úklidový vozík ACCURATO
pro použití venku
bez DPH
od 12.000,-
Nové
Úklidový vozík EASY
pro použití venku
bez DPH
od 4.360,-
Hailo - Pojízdný odpadkový koš Caddy
objem 120 l, v x Ø 1500 x 370 mm
bez DPH
2.890,-
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky

Snadné udržování čistoty


Sběrné vozíky na odpad z e-shopu KAISER+KRAFT vás při úklidu ušetří od přenášení těžkých pytlů a umožní mnohem rychlejší práci. Velké pytle na odpad s vysokou plnicí kapacitou lze na vozík připevnit během několika vteřin pomocí svěrného kruhu.


V kombinaci s kleštinami a bodci bude práce nejen rychlejší, ale i ergonomičtější. Shýbání se stane minulostí. Sběrné vozíky sběr odpadků z veřejného prostranství po různých veřejných akcích výrazně usnadní.


Sběrné vozíky na odpad – mobilní a praktické


Sběrné vozíky na odpad z nabídky KAISER+KRAFT jsou vybaveny koly s lehkým chodem. Většinou se jedná o pneumatiky, které umožňují plynulý a bezproblémový pohyb po venkovních plochách a na nerovném podkladu dobře pruží. Vlastní hmotnost malého i velkého vozíku na odpad je relativně nízká, takže vozík není příliš těžký ani s pytlem plným odpadu. Sběrné vozíky na odpad se koneckonců staly neodmyslitelnou výbavou při úklidu veřejných komunikací, protože šetří síly zaměstnanců a urychlují pracovní procesy.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků