Značka
Výška [mm]
40
40
1800
1800
-
Vybavení

Popelníky

Popelníky jsou prevencí nepořádku a zápachu z cigaretových nedopalků a měly by být instalovány zejména před vstupy do veřejných budov a restauračních zařízení. U popelníků je důležitá i bezpečnostní funkce a design. Z široké nabídky interiérových i venkovních popelníků značek Rubbermaid a JUSTRITE si vybere opravdu každý.

V kategorii Popelníky Vám nabízíme výrobky následujících značek: VAR, Rubbermaid, Justrite.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 99
Změnit náhled:

Popelníky a bezpečnostPopelníky musí splňovat základní bezpečnostní požadavky a kromě toho často plní i dekorativní funkci. Zejména ve firmách a veřejných institucích by měly být zohledněny oba tyto aspekty a upřednostněny bezpečnostní popelníky s atraktivním designem. Popelníky jsou k dispozici v nástěnném i stacionárním provedení. Doporučit lze přitom nádoby z ocelového plechu, hliníku nebo ušlechtilé oceli, stejně jako popelníky vyráběny ze speciálního nehořlavého polyetylénu.


Pokud je kladen zásadní důraz na funkci popelníku, u KAISER+KRAFT také naleznete vhodné řešení. Můžete se rozhodnout mezi kombinacemi popelníku a odpadkového koše se stříškou a bezpečnostním nástěnným popelníkem s výklopným vyprázdňováním.Nástěnné a kombinované popelníky


K upevnění na zeď lze rovněž použít popelníky s různým objemem. Větší nádoby na odpad mohou být komfortně naplněny pískem. Pro venkovní použití jsou určeny

speciální varianty popelníků

s ochrannou stříškou proti dešti, aby nedošlo k vyplavení dešťovou vodou.


Pro použití v interiérech je v nabídce rozmanitý výběr elegantních popelníků. Popelníky s funkcí zhášení plamenů pro vyšší nároky na bezpečnost chrání zaměstnance i prostory. Pohodlné výklopné vyprazdňování pomáhá při pravidelném odstraňování popela. Jako praktické a zároveň prostorově úsporné řešení mohou dobře posloužit kombinované popelníky. Se samostatným odpadkovým košem jsou tyto produkty vhodné pro vhazování horkého cigaretového popela i normálního odpadu.


Dalšími variantami jsou sloupkové popelníky, které lze použít i jako volně stojící v prostoru.


KAISER+KRAFT má k daným popelníkům a nádobám na odpad připraveno i praktické příslušenství. Díky přídavné stříšce lze jednotlivé nádoby opatřit dodatečnou ochranou proti dešti. Křemenný písek umožňuje průběžnou výměnu náplně.


U KAISER+KRAFT naleznete rovněž vhodné vnitřní odpadkové koše a pytle na odpad. Požadované vybavení pro prostory pro kuřáky můžete jednoduše objednat online. Dopravu máte zdarma.