800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Nádoby na odpadky

Nádoby na odpad pro firmu: tento sortiment je důležitější, než se možná na první pohled zdá. Při každé práci však vzniká odpad, který je třeba řádně zlikvidovat. A u nás vždy naleznete vhodnou nádobu pro každý druh odpadu.
Naše kategorie výrobků
Kombinované popelníky
Kombinované nebo bezpečnostní popelníky usnadní kromě likvidace nedopalků také ...
Nádoby na odpadky
Odpad patří do nádob, které jsou k tomu určené. V našem sortimentu naleznete ...
Nádoby na tříděný odpad
Odpad má také svou hodnotu, pokud je správně tříděn na jednotlivé suroviny. Naše ...
Popelníky
Stojanové popelníky jsou ideální prevencí nepořádku a zápachu z cigaretových ...
Pytle na odpad
Pytle a sáčky na odpad: papír, ostatní odpad, biologický odpad, těžký odpad. ...
Sběrače odpadků, sběrací pomůcky
Kleštiny a pomůcky pro bezdotykový sběr odpadků jsou šikovné vychytávky, které ...
Sběrače odpadů
Pro efektivní likvidaci odpadu nabízíme odpadkové koše a nádoby na tříděný ...
Sběrné vozíky na odpad
Sběr odpadů ve velkých kancelářích nebo na velkých venkovních plochách? Bez ...

Nádoby na odpad – vše pro likvidaci odpaduNěkdo určitě právě pracuje na tom, aby vyvinul přístroj, který přemění odpad na čistý vzduch, zahradnický substrát nebo jej nechá zmizet. Ale zřejmě bude ještě chvíli trvat, než se takový přístroj začne vyrábět sériově. A do té doby se v provozu budete muset zabývat tématem odpadu. Koneckonců je třeba zanechat perfektní první dojem z firemního areálu a také vylepšit svou ekologickou bilanci.


V našem sortimentu v každém případě naleznete vhodné odpadkové koše, pytle na odpadky a nádoby na odpad. Protože odpad musí pryč.Je nutné přemýšlet o odpadu? Nikoliv se správnou nádobou na odpad!Cigaretové nedopalky před vchodovými dveřmi nebo přetékající odpadkové koše v kuchyňce nejsou hezký pohled. Dopřejte svým smyslům a svým myšlenkám přestávku – a to udržitelně a s pouze jedním základním pravidlem pro perfektní systém likvidace odpadu:


Všude, kde se hromadí odpad, který tam nepatří, prostě chybí správná nádoba. Je to velmi jednoduché!


Může to být popelník odolný vůči působení povětrnostních vlivů přede dveřmi nebo v koutku pro kuřáky. Nádoba na tříděný odpad v kuchyňce nebo odpadkový koš na schodišti. A zásoba vhodných pytlů na odpad také nikdy nemůže být dostatečně velká. Máte ještě dotazy? Žádný problém! S nákupním poradcem jako pomocníkem při rozhodování pro pytle na odpad můžete i tyto dotazy odložit ad akta.
Mise: Čistota!Horký tip: V informačním systému pro zákazníky pro oblast popelníky a nádoby na odpad vám poskytneme rychlý přehled, jak u nás najdete produkty, které se perfektně hodí pro vaši firmu a vaši produkci odpadů.


Mimochodem: I my ve společnosti KAISER+KRAFT toužebně čekáme na vyvinutí zázračného stroje na likvidaci odpadu. Do té doby budeme jednoduše udržovat čistotu. Vhodný sortiment pro tuto misi máme přece v nabídce. Přidáte se?!

Porovnání výrobků