Likvidace uniklých látek

Zahradit, identifikovat kapaliny, zachytit a zlikvidovat. Uniklé nebezpečné látky je třeba rychle a řádně odstranit. Bezpečně a ekologicky. Náš velký výběr absorpčních prostředků nabízí řešení pro každý případ úniku nebezpečných látek.

V kategorii Likvidace uniklých látek Vám nabízíme výrobky následujících značek: PIG, Justrite.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 177
Změnit náhled:

Sorpční prostředky – sorpční textilie a jiné sorpční prostředkyKdyž v laboratoři a dílně dojde k úniku kapalin, nelze čekat nebo pít čaj. Protože mnohé oleje, louhy nebo kyseliny ohrožují člověka a životní prostředí. Proto je pro manipulaci s nebezpečnými látkami ve firmách různých odvětví důležitý systém likvidace uniklých látek. U společnosti KAISER+KRAFT najdete vše, co potřebujete, abyste v každé situaci zajistili suché prostory.Prevence a reakce – dva pilíře systému likvidace uniklých látekPrevence je jak známo lepší než následná péče. I systém likvidace uniklých látek slouží v první řadě k tomu, aby se předem zabránilo úniku kapalin na podlahu. Pokud přece jen něco vyteče, musí se nebezpečné látky rychle a kompletně zachytit a zlikvidovat dříve, než způsobí větší škodu.Pro obojí potřebujete správné sorpční prostředky. Tyto prostředky u nás dostanete v různých variantách, od jednoduché sorpční textilie až po kompletně vybavenou mobilní havarijní stanici.Sorpční textilie pro každé použití – savé a univerzálníSorpční textilie jsou alfou a omegou likvidace uniklých látek. Ubrousky nevypadají okázale, ale mají skvělé vlastnosti. Sorpční textilie o rozměrech 40 x 50 cm dokáže absorbovat až 1 litr oleje. To nezvládne žádný kuchyňský papír. Savé sorpční textilie neuvolňující vlákna se perfektně hodí pro preventivní vyložení ploch nebo rychlé a kompletní odstranění vyteklých kapalin. Kromě toho se hodí také k čištění citlivých strojů, nástrojů a zařízení.Účel použití sorpční textilie poznáte podle její barvy:


  • žlutá je vhodná pro chemikálie,

  • modrá pro oleje,

  • šedá pro mnohé další kapaliny (včetně slabých chemikálií).


Různé barvy jsou rozhodující i při likvidaci.Kromě toho záleží také na tloušťce a struktuře textilie. Vícevrstvé, otevřené textilie mají vyšší savost než jednovrstvé nebo zesílené varianty. Chcete to vědět zcela přesně? V našem nákupním poradci pro sorpční textilie a našich FAQ k danému tématu najdete všechny důležité informace o vlastnostech a účelech použití sorpčních textilií. A pokud potřebujete vyzkoušet, jaká textilie je pro Vaše potřeby nejvhodnější, můžete si objednat

vzorek textilie zdarma

.Pokud chcete sorpční prostředky rozložit kolem strojů, zařízení nebo jiných zdrojů nebezpečí, jsou sací hadice ještě lepší než jednoduché sorpční textilie. Kromě toho u nás najdete:


  • Nasákavé polštáře pro nasátí větších vedení a preventivní umístění pod kapající vedení nebo stroje

  • Záchytné plachty pro únik kapalin, které zachytávají kapaliny skapávající ze střech, trubek nebo vedení

  • Pochozí rohože se sorpční textilií s různou tloušťkou, s nepropustnou fólií nebo bez ní

  • Flexibilní záchytné vany pro stáčení a přečerpávání sudů s nebezpečnými látkami

  • Koncentrované absorbenty a sorpční granuláty pro posyp, ideální v případě plošných úniků a olejových stop

  • Pásové odlučovače oleje pro odstraňování cizích olejů v nádržích na chladicí maziva, průmyslových zařízeních a procesních a chemických lázních

  • Výrobky pro skladování nebezpečných látek jako záchytné vany nebo skříně na nebezpečné látky


Souprava pro likvidaci uniklých látekJako alternativu k jiným výrobkům dostanete u společnosti KAISER+KRAFT kompletní havarijní soupravy pro likvidaci uniklých látek, které obsahují sorpční prostředky v různých provedeních plus příslušenství. Výběr přitom sahá od malých souprav v praktické tašce přes rameno až po pojízdnou havarijní stanici. Ve vážném případě tak máte bez dlouhého hledání vše po ruce. Od sorpční textilie přes sorpční granulát až po rukavice.