Značka
Šířka [mm]
1200
1200
2000
2000
-
Hloubka [mm]
800
800
1000
1000
-

Výškově přestavitelné psací stoly

Výškově přestavitelné stoly pro psaní vestoje podporují zdraví při práci. Ačkoli nám někdy opakované vstávání a sedání může lézt na nervy, našemu tělu pohyb prospívá. Seznamte se s výhodami střídání práce vsedě a vestoje. Bližší informace o výhodách psacích stolů s elektrickým přestavováním výšky a o modelech UPLINER najdete zde.

V kategorii Výškově přestavitelné psací stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: mauser, BISLEY, EUROKRAFTpro.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 57
Změnit náhled:

Výškově přestavitelné psací stolyKdo pracuje chytře, pořídí si psací stůl pro práci vestoje. Odborníci z oboru pracovního lékařství doporučují během pracovního dne v kanceláři opakovaně měnit polohu vsedě a vestoje. To nejen podporuje krevní oběh, ale také předchází typickým obtížím, které způsobuje dlouhé sezení. Kdo přemýšlí správně, vsadí na výškově přestavitelné psací stoly, díky nimž je ergonomie velmi jednoduchá.Výhody pro zdraví, které přinášejí výškově přestavitelné psací stolyElektricky výškově přestavitelný psací stůl UPLINER 2.0 výborně ukazuje, jak lze realizovat ergonomii v moderním provozu:  • Individuální výšky perfektně přizpůsobí pracoviště zaměstnanci – ve spojení s rovněž nastavitelnými kancelářskými židlemi.

  • Paměťová funkce si zapamatuje optimální nastavení pro sezení i stání – a usnadňuje také přizpůsobování v případě, kdy jedno jeden psací stůl sdílí několik zaměstnanců.

  • Díky nastavování stisknutím tlačítka trvá úprava jen několik vteřin a nestojí žádné síly.


Protože se sérií UPLINER je optimalizace pracoviště velmi jednoduchá, budou Vaši zaměstnanci tento stůl pro práci vsedě i vestoje čile používat. A to má opět enormní výhody pro zdraví:  • Pokud jsou stůl a židle optimálně vyrovnané, odlehčuje ideální držení těla s nohama a rukama v úhlu 90° páteři

  • Jednoduchá změna polohy podporuje prokrvení a posiluje krevní oběh

  • Vytváření e-mailů nebo prezentací vestoje podporuje soustředění na podstatné věci a uvádí tělo automaticky do pohybu


Ergonomie díky výškově přestavitelným psacím stolům od společnosti KAISER+KRAFT – to se vyplatí!Pokud se s naším sortimentem série UPLINER 2.0 a s jinými výrobky pro vybavení pracovišť zaměříte na ergonomii, ve střednědobém a dlouhodobém horizontu se Vám to vyplatí: počty nemocných klesnou, koncentrace se zvýší, pracovní postupy se optimalizují a fluktuace zaměstnanců přestane být problémem. Stručně řečeno: Ergonomický provoz pracuje úspěšněji – pro všechny zúčastněné.Enormně se tedy vyplatí podívat se ještě trochu podrobněji na poradce pro ergonomii, objednat si odpovídající výrobky a v případě dotazů vše zkonzultovat s naší společností.