Značka
Výška [mm]
90
90
1950
1950
-
Šířka [mm]
205
205
1200
1200
-

TrezoryKam s důležitými firemními podklady, jejichž ztráta nebo zničení by znamenaly katastrof? Kam s hodnotnými předměty, které lákají zloděje? Do trezorů z nabídky společnosti KAISER+KRAFT. Nabízíme různé bezpečnostní stupně a konstrukční varianty, aby byla vždy zaručena bezpečnost, ať už se děje cokoliv.Bezpečnostní kritéria důležitá při výběru trezoruZámky a klíče neposkytují skutečně důležitým dokumentům a cenným předmětům dostatečné bezpečí. Tak to vidí i pojišťovny. Pro určité předměty stanovují velmi přesná bezpečnostní kritéria, které musejí trezory splňovat.Dva nejdůležitější aspekty jsou ochrana proti vloupání a protipožární ochrana. Materiál včetně všech spojů a zámků musí být schopen po určitou dobu odolat působení násilí. Platí pro to určité jednotky odolnosti (RU), které jsou přesněji definovány v normě Evropské unie EN 1143-1.U tak zvaných skříní na ochranu dat pro uchovávání důležitých datových nosičů se k tomu přidává vysoká odolnost proti požáru a hasicí vodě. Zde Vám dále pomůže mimo jiné norma EN 1047-1.V závislosti na obsahu, popř. účelu použití skříní na cennosti hrají tyto faktory při výběru různou roli. Pro spisy, které chcete chránit pouze před neoprávněným přístupem, určitě stačí nižší třídy. Totéž platí pro schránku na peníze, která slouží pouze pro uchovávání a evidenci kávového fondu.Připravili jsme pro Vás dva poradce, ve kterých najdete všechny důležité informace o těchto důležitých kritériích výběru. Podívejte se jednoduše do ABC správného nebo do nákupního poradce pro trezory.Jaké trezory jsou vhodné pro cenné předmětyPokud jde o osobní cenné předměty, jsou nejlepší volbou nábytkové trezory nebo kompaktní bezpečnostní skříně z oceli. I zde máte možnost realizovat obzvlášť vysoké požadavky na bezpečnost.Největší výhodou těchto výrobků je, že je lze výborně integrovat – a tedy skrýt – do stávajícího kancelářského nábytku. Kromě toho lze mnohé naše výrobky pro bezpečnost ukotvit v nábytku nebo na stěnách.Ukotvení je také podstatné: Připevnění trezorů patří pro pojišťovny rovněž k důležitému faktoru v případě škody. Pokud máte pochybnosti, ještě se zeptejte.


Abyste správně vybrali, měli byste se napřed trochu zamyslet:  • Co a v jakém rozsahu (s jakým objemem) se má v trezoru uchovávat?

  • Na základě konzultace s pojišťovnou: Jaké bezpečnostní stupně jsou vhodné a jaké jsou bezpodmínečně nutné?

  • Jsou pro mě klíče nebo elektronické zámky tou nejlepší volbou?

  • Jak a kam nejlépe umístím trezor v kanceláři?


Pokud je u Vás důležitým tématem ochrana osobních údajů – například v lékařské ordinaci, najdete u společnosti KAISER+KRAFT samozřejmě také uzamykatelné kartotéky pro závěsné složky apod.Co se starým vysloužilým trezorem?Důležitou charakteristickou vlastností bezpečných trezorů je hmotnost. Ta se stane výzvou nejpozději v okamžiku, kdy chcete vysloužilý model vyměnit za novější verzi. Můžete využít KAISER+KRAFT servis pro trezory. Informace o této službě Vám rádi poskytneme osobně.