800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Výrobek
Šířka
Hloubka
Barva
Výška
Vlastnost
Série
 

Kancelářské skříně

Hromada tady, hromada tam. Vlevo hromada spisů, vpravo kupa podkladů… Kdo v tomto chaosu hledá důležité informace, ten ví: Může to trvat. Ale žádné starosti: S našimi skříněmi na pořadače má pořádek v kanceláři nyní novou myšlenku. Vyúčtování, smlouvy, faktury… vše má své místo. Takto si udržíte přehled!
Bylo nalezeno 295 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 295 výrobek/-ků/-ky

Skříně na pořadače pro pořádek v dokladech

Kdo si myslí, že se vše vyřídí digitálně, měl by se rozhlédnout v typické kanceláři. Důležité dokumenty, korespondence apod. jednoduše vyžadují papírovou podobu. A aby se ze všech těch papírů nestal nepřehledný chaos, dostanete u společnosti KAISER+KRAFT funkční, bezpečné a stylové skříně na spisy.

Jak vybrat vhodné skříně na pořadače

Kancelářský nábytek nemá jen pořádkovou funkci, měl by firmu ve vážných případech také zachránit před nevratnou ztrátou dat. Ohnivzdorní skříně na pořadače z naší nabídky jsou tím správným místem pro uchovávání Vašich nejdůležitějších podkladů a datových nosičů. V případě potřeby můžete rovněž zakoupit vhodné zámky a klíče.

Kromě toho máme v nabídce velký výběr skříní pro různá pracovní prostředí. Pro správní budovy a reprezentativní kanceláře jsou nejstylovějším řešením naše série kancelářského nábytku s různými řešeními úložných prostor.

V kanceláři předáka a v pracovním koutě, v dílně nebo místnostech, jako jsou laboratoř nebo čisté prostory, musí být nábytek trochu robustnější a hygieničtější. Pro tento účel u nás dostanete skříně na pořadače z oceli v různých tloušťkách, provedeních a bezpečnostních třídách.

Skříně na pořadače KAISER+KRAFT

Už jste někdy přemýšleli o akčním rádiu skříně na pořadače? Při zařizování kanceláře hraje místo důležitou roli, především z hlediska zdraví zaměstnanců.

Směrnice předepisují odpovídající volný prostor na pracoviště a na zaměstnance. Tento prostor je často zmenšován klasickými skříněmi s otočnými dveřmi. To se Vám u posuvných dveří nebo žaluziových skříní nestane, takže se výborně hodí i do malých místností.

Díky našemu rozsáhlému sortimentu Vás dokážeme zásobit také jinými výrobky pro vybavení kanceláře a kancelářskými potřebami. Od systému pro udržování pořádku, přes kancelářský materiál vhodný pro skříň na pořadače až po skartovače spisů najdete u společnosti KAISER+KRAFT všechno potřebné pro pořádek v kanceláři. Pokud máte ještě dotazy, můžete kdykoliv kontaktovat náš zákaznický servis.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků