Kancelářské skříně

Hromada tady, hromada tam. Vlevo hromada spisů, vpravo kupa podkladů… Kdo v tomto chaosu hledá důležité informace, ten ví: Může to trvat. Ale žádné starosti: S našimi skříněmi na pořadače má pořádek v kanceláři nyní novou myšlenku. Vyúčtování, smlouvy, faktury… vše má své místo. Takto si udržíte přehled!

V kategorii Kancelářské skříně Vám nabízíme výrobky následujících značek: mauser, C+P, EUROKRAFTpro, BISLEY, Wolf, EUROKRAFTbasic.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
  • Není udržitelné (283)
  • Udržitelný (75)
Nejprodávanější
Počet výrobků: 358

Skříně na pořadače pro pořádek v dokladechKdo si myslí, že se vše vyřídí digitálně, měl by se rozhlédnout v typické kanceláři. Důležité dokumenty, korespondence apod. jednoduše vyžadují papírovou podobu. A aby se ze všech těch papírů nestal nepřehledný chaos, dostanete u společnosti KAISER+KRAFT funkční, bezpečné a stylové skříně na spisy.Jak vybrat vhodné skříně na pořadačeKancelářský nábytek nemá jen pořádkovou funkci, měl by firmu ve vážných případech také zachránit před nevratnou ztrátou dat. Ohnivzdorní skříně na pořadače z naší nabídky jsou tím správným místem pro uchovávání Vašich nejdůležitějších podkladů a datových nosičů. V případě potřeby můžete rovněž zakoupit vhodné zámky a klíče.Kromě toho máme v nabídce velký výběr skříní pro různá pracovní prostředí. Pro správní budovy a reprezentativní kanceláře jsou nejstylovějším řešením naše série kancelářského nábytku s různými řešeními úložných prostor.V kanceláři předáka a v pracovním koutě, v dílně nebo místnostech, jako jsou laboratoř nebo čisté prostory, musí být nábytek trochu robustnější a hygieničtější. Pro tento účel u nás dostanete skříně na pořadače z oceli v různých tloušťkách, provedeních a bezpečnostních třídách.Skříně na pořadače KAISER+KRAFTUž jste někdy přemýšleli o akčním rádiu skříně na pořadače? Při zařizování kanceláře hraje místo důležitou roli, především z hlediska zdraví zaměstnanců.Směrnice předepisují odpovídající volný prostor na pracoviště a na zaměstnance. Tento prostor je často zmenšován klasickými skříněmi s otočnými dveřmi. To se Vám u posuvných dveří nebo žaluziových skříní nestane, takže se výborně hodí i do malých místností.Díky našemu rozsáhlému sortimentu Vás dokážeme zásobit také jinými výrobky pro vybavení kanceláře a kancelářskými potřebami. Od systému pro udržování pořádku, přes kancelářský materiál vhodný pro skříň na pořadače až po skartovače spisů najdete u společnosti KAISER+KRAFT všechno potřebné pro pořádek v kanceláři. Pokud máte ještě dotazy, můžete kdykoliv kontaktovat náš zákaznický servis.