Zpět
Poradce pro oblast Provoz

Směrnice pro pracoviště ohledně šatních skříní

Co musíte vědět při vybavování šatnovými skříněmi: přehled směrnic pro pracoviště.

Norma

Šatní skříně z oceli DIN 4547, RAL-RG 614/6, vyrobené v Německu.

Materiál

Jemný plech DC 01 válcovaný za studena podle DIN EN 10130/10131, plně recyklovatelný, dlouhá doba použití, bezúdržbový, vysoká stabilita, snadná údržba, hygienický. Tloušťka plechu činí u

  • stěn, vnitřních částí cca 0,75 mm,
  • stropu, dna, dveří, soklu cca 0,80 mm,
  • patek cca 1,5 mm

Od uvedených tlouštěk plechu je možné se odchýlit, pokud bude stanovených požadavků dosaženo konstrukčním provedením.

Směrnice pro pracoviště ohledně šatních skříní ha&

Způsob spojení

Bodové svařování, tlakové spojování (ohýbání do sebe)

Povrchová úprava

Fosfátování a vypalovací nátěr, stupeň lesku činí 50 až 70 procent, tloušťka suché vrstvy 20-25 mikrometrů. Vypalovací mokrý lak na bázi alkydu/melaminových pryskyřic, doba vypalování při 140 °C činí 15 minut.

Uzávěry

Kovový poniklovaný uzávěr s otočnou západkou, s vidlicovou pružinou, pro visací zámky s tloušťkou třmenu 6-7 mm, zamykání 180°.

Volně otočný uzávěr s otočnou západkou pro visací zámky s tloušťkou třmenu 6 až 8 mm, s vidlicovou pružinou, otevírací pohyb 90º, pro levý nebo pravý dveřní doraz, páka v uzavřeném stavu zaaretovaná.

Pákový cylindrický zámek, materiál zinkový tlakový odlitek, matně pochromovaný, se 2 oboustrannými klíči z poniklované oceli, zamykání 180°, blokovací mechanizmus s 10 destičkami, klíče lze vytáhnout v zamčené i odemčené poloze.

Větrání

Standardní větrání vždy 3 vyraženými větracími štěrbinami nahoře a dole v každých dveřích, průřez cca 30 cm², alternativně u hladkých dveří s větracími otvory v zadní stěně. Dveře z děrovaného plechu se dvěma pruhy děrovaného plechu o šířce 35 mm, otvory 10 mm, můstek 7 mm. Dveře se čtvercovými otvory, děrované pole o šířce 120 mm, velikost otvorů 20 x 20 mm, můstek 5 mm.

Bezpečnost

Tyto výrobky nesou značku TÜV P (zkoušená bezpečnost, kontrolovaná výroba) TÜV Product Service. Na přání Vám rádi zašleme požadované certifikáty.

Doporučení pro čištění

Čištění a péče při mírném znečištění měkkým, vlhkým hadříkem bez dalších čisticích prostředků. Při silném znečištění případně s malým množstvím neutrálních nebo slabě alkalických mycích prostředků. Skříně neomývejte, nečistěte parou ani brusnými, abrazivními čisticími prostředky a prostředky s obsahem rozpouštědel.

Naše top výrobky z tohoto poradce
Relevance
Počet výrobků: 424