Značka
+
Výška [mm]
+
690
690
1880
1880
-
Šířka [mm]
+
360
360
858
858
-

Vychystávací vozíky

Jaký by měl být Váš nový spolupracovník v týmu? Ochotný pomoci, agilní, odolný, pevný, silný a pracovitý? Prosím: zde jsou servisní vozíky a vychystávací vozíky od KAISER+KRAFT. Jsou použitelné v mnoha oblastech pro usnadnění přepravy těžkých předmětů. A šetří pracovní sílu Vašich zaměstnanců.

V kategorii Vychystávací vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, Kongamek, HelgeNyberg, QUIPO.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 46
Změnit náhled:
Vychystávací vozíky – praktické funkce pro variabilní možnosti použití
V oblasti zásobování, expedice a montáže naleznou kromě vychystávacích vozíků uplatnění stojany na materiál a přístavné vozíky v různých provedeních. Jednotlivé modely jsou zde účelně přizpůsobeny požadavkům. Robustní vychystávací vozíky s ocelovými podvozky mohou přepravovat multifunkční plastové přepravky nebo přepravky s viditelným obsahem v různém počtu a velikostech. Mnoho z těchto servisních vozíků je vybaveno možností sklápění a naklápění a usnadňují tak přístup k obsahu vkládacích přepravek. Bezpečné aretace vychystávacích vozíků je zde dosaženo pružinovou západkou. Užitečné a praktické jsou rovněž kombinace pevně stojících a sklopných etážových rámů. Tyto vychystávací vozíky jsou zpravidla použitelné pro nosnosti do 150 kg a tím vhodné i pro těžší břemena. Přípravu pracovního materiálu pro činnosti vestoje i vsedě mohou zajistit stojany na materiál. Tyto stojany v pultovém provedení jsou flexibilně výškově přestavitelné a zaručují tak ergonomickou práci. Bezpečné stání zajišťují pneumatické padací brzdy a kola s brzdami. Kromě těchto dopravních vozíku u nás naleznete ještě mnoho dalších možností. Díky široké nabídce vychystávacích vozíků Vám e-shop nabízí řešení odpovídající potřebám ve Vaší firmě.

Online objednávka vychystávacích vozíků
Váš vychystávací vozík si zde v e-shopu můžete objednat ihned. Dopravní přístroje a vozíky podporují pracovní procesy v mnoha oblastech firmy. Praktickým způsobem přispívají k úspoře času a usnadnění práce. Vychystávací vozíky jsou zde k dispozici pro mnoho různých účelů specifických pro dané použití. V oblasti správy naleznou své uplatnění různé kancelářské vozíky a vozíky na poštu. Lehčí kancelářské a skladové vozíky s podvozky z ocelových trubek jsou obratné a pohyblivé díky čtyřem otočným kolům a mohou být využity k rozdělování pošty i k přípravě zboží a pro montážní materiál. Pro těžší balené kusy v oblasti expedice jsou lepší volbou vozíky na poštu s vyšší nosností. Robustní podvozky z ocelových trubek na dvou úrovních bezpečně unesou zatížení do 200 kg a zůstanou dobře kontrolovatelné díky otočným kolům s dvojitou brzdou. Celopryžové obruče odolné proti oděru zabraňují při použití vzniku nežádoucích stop a trvale chrání podlahové krytiny.