800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Nosnost
Šířka
Délka
Výška
Šířka plošiny
Délka plošiny
Ložná výška
Barva
Zobrazit více
 

Vozíky na dílenský materiál

Pro neskladný, těžký, objemný a dlouhý materiál jsou k dispozici chytré vozíky na dílenský materiál. Usnadňují nejen vnitropodnikovou přepravu, ale také šetří nervy a záda, kosti a klouby všech zaměstnanců.
Bylo nalezeno 37 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 37 výrobek/-ků/-ky
Vozíky na dílenský materiál
Vozíky na dílenský materiál usnadňují přepravu montážních součástí. Ve výrobních a dílenských oblastech firmy představují dopravní přístroje a vozíky enormní usnadnění pracovních procesů. Tyto vozíky na dílenský materiál například umožňují rychlou a bezpečnou přepravu deskových dílů všeho druhu. Vozíky na přepravu desek a regály na tabule jsou flexibilně použitelné, protože na ně lze podle potřeby namontovat jednotlivé trubkové oblouky v různých rozměrech. Díky tomu je možné současně přepravovat různě velké desky v maximálně šesti oddílech – to znamená úsporu času díky menšímu množství cest. Vozíky na dílenský materiál pro přepravu desek jsou snadno ovladatelné díky otočným kolům a lze je bezpečně zaaretovat dvojitou brzdou. Práškové vypalované laky a povrchy odolné proti poškrábání zajišťují dlouhou životnost a vysokou odolnost. Speciálně pro přepravu větších obrobků jsou však vhodná také delší provedení vozíků s pevnými nástavbami s trubkovými oblouky. Šikmé ukládací plochy s vysokými nosnostmi do 750 kg bezpečně pojmou desky s velkými rozměry. Při zpracování skleněných dílů jsou zapotřebí vozíky na dílenský materiál umožňující šetrnou a bezpečnou přepravu tabulí. U těchto speciálních dopravních vozíků na tabule patří zvláštní pozornost ochraně hran a odstavných ploch. Bezpečné zakrytí tvrdých hran zde zajišťují pryžové profily. Výhodou jsou u těchto vozíků na dílenský materiál rovněž šikmé ukládací plochy, které účinně zabraňují vyklopení tabulí směrem ven. Nosnosti do 500 kg jsou zde bez problémů možné.

Speciální vozíky na dílenský materiál pro další oblasti použití
Materiál přemisťovaný v dílně může mít nejrůznější rozměry. Také zde existují promyšlená a profesionální řešení. Regálové vozíky s nosnými rameny jsou například vybaveny praktickými regálovými policemi, ve kterých lze jednoduše přepravovat a bezpečně skladovat součásti od disku kola až po bednu na nářadí. Flexibilní modulární konstrukce umožňují zařízení policemi v rozměrech podle potřeby. Díky přestavitelným nosným ramenům jsou tyto vozíky ideální i pro neskladné součásti. Praktickou alternativu klasického vozíku na dílenský materiál představují také podvozky pro desky a dopravní rudly, které sortiment doplňují. Ať už potřebujete přemístit cokoli – u KAISER+KRAFT naleznete správný vozík na dílenský materiál v profesionální kvalitě.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků