Značka
+
Výška [mm]
+
500
500
1665
1665
-
Šířka [mm]
+
360
360
740
740
-

Servírovací vozíky

Dobrý servis je důležitý. Své o tom vědí především pracovníci v gastronomii. Když je v kantýnách, menzách nebo hotelových kuchyních zapotřebí přenést talíře, jídla nebo nápoje, voláme číšníka. Toho Vám sice nenabídneme, ale zato máme skvělé servírovací vozíky v té nejvyšší kvalitě.

V kategorii Servírovací vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kongamek, EUROKRAFTpro, HelgeNyberg, Knuerr, EUROKRAFTbasic, PRESTAR, Gmoehling, QUIPO, Rubbermaid.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 211
Změnit náhled:
Servírovací vozíky
Servírovací vozík je dnes již neodmyslitelnou součástí gastronomie. V kantýně, menze nebo hotelové kuchyni, vždy když je zapotřebí efektivně připravit nebo sklidit ze stolu, pokud mají být přepraveny talíře, jídla a nápoje a pokud pokojová služba donáší večeři do 8. poschodí, kuchyňský vozík má cenu zlata. Obzvláště v oblasti servisu a služeb se rychlost a efektivita počítá. Krátké a rychlé cesty lze realizovat dopravním vozíkem, nikoli holýma rukama. Vedle klasického servírovacího vozíku zde existují také etážové vozíky se speciální funkcí. K dispozici je například vozík pro jednoduché odkládání a vykládání podnosů nebo speciální dopravní vozíky pro nápojové bedny. Díky různým funkcím se ze servírovacího vozíku stane profesionální nástroj pro různé oblasti. Součástí dobrého servírovacího vozíku pro gastronomii a bankety je například protiskluzový povrch, jako protiskluzová vrstva nebo podložka. Kuchyňský vozík je dokonale teplotně stabilní a často vyrobený z ušlechtilé oceli. Objednejte si v našem e-shopu dopravní vozík přizpůsobený Vašim potřebám. Rozhodněte, kolik etáží má Váš etážový vozík mít, zda má být vyroben z drátěné mřížky, nebo z ocelového plechu, a jak vysoké musí být maximální plošné zatížení.

Různé servírovací vozíky se skvělými funkcemi
Nabízíme rovněž servírovací vozíky s nosností do 1000 kg. Tyto dopravní vozíky mají mimochodem také mimořádně nízkou vlastní hmotnost. Servírovací vozíky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je hliník, plast a ušlechtilá ocel, a přesvědčují dlouhou životností a nízkým opotřebením. Důvodem je například celoobvodová protinárazová ochrana z PVC, použitý úderuvzdorný materiál a stabilní dřevotřískové desky. Pevná kola s brzdami zajistí servírovací vozík na místě, otočná kola s lehkým chodem zaručují bezpečnou a snadnou přepravu, odnímatelné podnosy umožňují flexibilní použití a čištění. U dopravních vozíků jsou zohledněny rovněž ergonomické aspekty, takže každodenní práce znamená skutečné ulehčení. Servírovacími vozíky z naší nabídky může být pokryta nejen potřeba v gastronomii a velkokuchyních, nýbrž i potřeba v kanceláři nebo na cateringových akcích. Se stolovým vozíkem, přístavným vozíkem a ostatními dopravními přístroji KAISER+KRAFT naleznete vhodný vozík pro rozmanité použití. Objevte také velký výběr speciálních vozíků na poštu nebo pojízdných dílenských stolů, úklidových vozíků a vychystávacích vozíků v této mimořádné nabídce.