800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Délka
Ložná výška
Materiál
Nosnost
Počet etáží
Provedení kola
Šířka
Výška
 

Ruční vozíky

Klasika mezi dopravními vozíky. Ruční vozík. Ideální pro těžké a neskladné zboží, které je v průmyslové sféře, skladové logistice atd. zapotřebí často přemisťovat. Největší výhoda: ruční vozík lze, jak již název napovídá, snadno táhnout ručně.
Bylo nalezeno 17 výrobek/-ků/-ky
| | |
Sleva
EUROKRAFT - Dvoukolový ruční vozík
se skříňovou nástavbou
bez DPH
8.090,- Kč
od 7.290,-
bez DPH
od 12.300,-
bez DPH
od 6.590,-
bez DPH
od 16.900,-
EUROKRAFT - Ruční valník
nosnost 500 kg, se 4 bočnicemi
bez DPH
od 20.300,-
EUROKRAFT - Ruční valník
nosnost 1000 kg, se 4 bočnicemi
bez DPH
od 26.500,-
EUROKRAFT - Ruční valník
nosnost 500 kg, se 4 stěnami z ocelových trubek
bez DPH
24.100,-
Nové
Kongamek - Profesionální ruční vozík
s obručemi odolnými proti proříznutí
bez DPH
8.250,-
Nové
bez DPH
13.500,-
Nové
bez DPH
38.200,-
Nové
bez DPH
51.900,-
Nové
Kongamek - Rudl na balíky
ložná plocha 1650 x 615 mm
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Bylo nalezeno 17 výrobek/-ků/-ky
Ruční vozíky – lehká přeprava těžkých břemen!
Než Vám podrobněji představíme výhody ručních vozíků z našeho sortimentu, chtěli bychom Vás krátce vzít na malou exkurzi: podívejte se na ruční vozík jednou ze zcela vědecké perspektivy! Ruční vozíky, které jsou z části také nazývány dvoukolovými vozíky nebo ručními valníky, samozřejmě patří k dopravním přístrojům a vozíkům. Úzce spřízněny jsou přitom nejen s dopravními rudly a skříňovými vozíky, ale i s dopravními podvozky a dopravními vozíky. Druh ručních vozíků se opět dělí na různé poddruhy. Dvoukolovou variantu ručního vozíku tak nazýváme károu. Čtyřkolová varianta je naproti tomu často vybavena bočními stěnami a hovorově nazývána žebřiňákem. S malými čtyřkolovými ručními vozíky se pak často setkáváme také v soukromé oblasti.

Váš nový ruční vozík – který byste rádi?
U ručních vozíků z našeho sortimentu na rozdíl od jejich předchůdců s dřevěnými koly pobitými plechem nic nerachotí, konec konců byly vyvinuty speciálně pro profesionální použití v průmyslu, skladové logistice apod. Z tohoto důvodu se můžete spolehnout na to, že všechny modely jsou nejen stabilní, funkční a robustní, ale kromě toho také umožňují snadné nakládání a vykládání a lze s nimi snadno manévrovat. Nyní již tedy jen stačí rozhodnout se pro správnou alternativu. Různé nosnosti, různé velikosti ložné plochy, různé povrchové materiály, s bočnicemi nebo bez… v e-shopu jistě naleznete správnou variantu. A pokud si nejste jistí, samozřejmě Vám rádi pomůžeme. Ruku na to!
Porovnání výrobků