800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Provedení kola
Nosnost
Šířka plošiny
Délka plošiny
Ložná výška
Výška
Šířka
Počet etáží
Zobrazit více
 

Ruční vozíky

Klasika mezi dopravními vozíky. Ruční vozík. Ideální pro těžké a neskladné zboží, které je v průmyslové sféře, skladové logistice atd. zapotřebí často přemisťovat. Největší výhoda: ruční vozík lze, jak již název napovídá, snadno táhnout ručně.
Bylo nalezeno 18 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 18 výrobek/-ků/-ky
Ruční vozíky – lehká přeprava těžkých břemen!
Než Vám podrobněji představíme výhody ručních vozíků z našeho sortimentu, chtěli bychom Vás krátce vzít na malou exkurzi: podívejte se na ruční vozík jednou ze zcela vědecké perspektivy! Ruční vozíky, které jsou z části také nazývány dvoukolovými vozíky nebo ručními valníky, samozřejmě patří k dopravním přístrojům a vozíkům. Úzce spřízněny jsou přitom nejen s dopravními rudly a skříňovými vozíky, ale i s dopravními podvozky a dopravními vozíky. Druh ručních vozíků se opět dělí na různé poddruhy. Dvoukolovou variantu ručního vozíku tak nazýváme károu. Čtyřkolová varianta je naproti tomu často vybavena bočními stěnami a hovorově nazývána žebřiňákem. S malými čtyřkolovými ručními vozíky se pak často setkáváme také v soukromé oblasti.

Váš nový ruční vozík – který byste rádi?
U ručních vozíků z našeho sortimentu na rozdíl od jejich předchůdců s dřevěnými koly pobitými plechem nic nerachotí, konec konců byly vyvinuty speciálně pro profesionální použití v průmyslu, skladové logistice apod. Z tohoto důvodu se můžete spolehnout na to, že všechny modely jsou nejen stabilní, funkční a robustní, ale kromě toho také umožňují snadné nakládání a vykládání a lze s nimi snadno manévrovat. Nyní již tedy jen stačí rozhodnout se pro správnou alternativu. Různé nosnosti, různé velikosti ložné plochy, různé povrchové materiály, s bočnicemi nebo bez… v e-shopu jistě naleznete správnou variantu. A pokud si nejste jistí, samozřejmě Vám rádi pomůžeme. Ruku na to!

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků