800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Typ produktu
Šířka plošiny
Řízení
Nosnost při 6 km/h
Délka plošiny
Vlastnost
 

Přívěsy

Hledáte přívěs, se kterým byste mohli přepravovat i těžká břemena? Našli jste. Nabízíme vhodné řešení pro každý dopravní úkol – pro mnoho různých břemen a rozměrů přepravovaného materiálu.
Bylo nalezeno 35 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 35 výrobek/-ků/-ky
Přívěsy pro přepravu ve velkém
Přívěsy mohou být připojeny k dopravním přístrojům a umožňují přepravu většího nákladu. Ve velkoobchodu, zásobování, logistice i v průmyslových provozech zajišťují dopravní přístroje a vozíky stálý přísun surovin a zboží na správná místa. Vysokozdvižné vozíky dopravují na vidlicích zboží na paletách a mohou také jako malé tahače tahat přívěsy. Přívěsy nabízejí tu výhodu, že mohou být podle potřeby naloženy také zbožím, které není uloženo na paletách. Během jediné jízdy lze za použití několika přívěsů přepravit suroviny a zboží na různá místa. Každý přívěs stačí jednoduše odstavit na místě určení. Dostatečný počet přívěsů tak vede k efektivnímu zásobování a logistice. Přívěsy pro těžké náklady a přepravní bedny, ve kterých mohou být na přívěsu bezpečně přepravovány drobné předměty, jsou v sortimentu KAISER+KRAFT k dispozici v rozmanitých variantách.

Přívěsy optimalizují tok materiálu
Tok zboží a surovin v prostoru skladu nebo provozu lze optimalizovat flexibilně využitelnými dopravními prostředky a vozíky, protože se použitím různých přívěsů lze vyvarovat vícenásobných cest. Zatížitelnost přívěsů sahá od 2 tun až do 50 tun u přívěsu pro velká zatížení. Přívěsy jsou volitelně vybaveny točnicovým řízením nebo řízením rejdovými čepy. Drží stopu a lze s nimi pohodlně manévrovat. V závislosti na velikosti přívěsu mají ložné plochy velikost od 2 do 10 metrů čtverečních. Podvozek přívěsů je vyráběn z konstrukce z ocelových trubek se zaoblenými rohy. Kola jsou volitelně k dostání v provedení z plné pryže nebo s pneumatikami. Náš e-shop rovněž nabízí vhodné rozsáhlé příslušenství pro dopravní přístroje a vozíky, například profily pro bezpečnou přepravu volného zboží, vhodné přepravní bedny a trubky a plachty na ochranu při přepravě.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků