Značka
+
Výška [mm]
+
600
600
1930
1930
-
Šířka [mm]
+
460
460
2400
2400
-

Pojízdné kontejnery

Snadné přemisťování malého i velkého, lehkého, středně těžkého i velmi těžkého materiálu. Pojízdné nádoby usnadní přepravu zboží všeho druhu. Vysoké namáhání ani trvalé použití těmto univerzálním pomocníkům nevadí.

V kategorii Pojízdné kontejnery Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, Kongamek, EUROKRAFTbasic, ZARGES, Gmoehling, PRESTAR.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 135
Pojízdné kontejnery
Pojízdné kontejnery a přepravníky umožňují snadnou přepravu zboží všeho druhu v rámci firmy nebo v nákladním automobilu. Jako dopravní vozík s lehkou konstrukcí přitom mohou být použity mřížkové vozíky v nejrůznějších variantách. V nabídce jsou etážové vozíky s otevřenou podélnou stranou nebo s dvojitými otočnými dveřmi z drátěné mřížky, stejně jako pojízdné kontejnery s uzavřenými kabinami. Různé dopravní přístroje a vozíky mohou být voleny s variabilními pojezdovými koly pro podlahové krytiny jako beton, koberec nebo linoleum a v případě potřeby lze kola i několikrát vyměnit. Pojízdné kontejnery vyrobené se sklopnými čelem představují obzvláště komfortní řešení pro plnění a vyprazdňování dopravní pomůcky. Vozíky s dřevěnými paletami jako podložení dna a logistické boxy s plastovým podstavcem umožňují cílený výběr podle používaného přepravovaného zboží. U KAISER+KRAFT lze objednat rovněž pojízdné kontejnery vhodné pro potraviny a další speciální vozíky.

Pojízdné kontejnery pro maloobchod, logistické firmy atd.
Bez ohledu na to, zda se jedná o pojízdné kontejnery pro spediční nebo maloobchodní firmy, dopravní přístroje a vozíky jsou zpracovány v robustní výrobní kvalitě a odolají i vysoké námaze při trvalém použití. Mimořádně všestranné spektrum pojízdných kontejnerů doplňují pojízdné stohovací boxy a uzavřené skříňové vozíky. V našem katalogu můžete objevit rovněž bezpečnostní přepravníky s makrolonovými deskami nebo pojízdné přepravníky z hliníku s náročným zpracováním. Plnicí objem jednotlivých pojízdných kontejnerů přitom může dalece přesahovat 700 l. Pro každodenní používání je důležité zohlednit, v jaké plnicí výšce budou nádoby nakládány a vykládány. Má-li být zaručeno bezpečné přechodné uskladnění přepravovaného materiálu, v našem programu naleznete rovněž uzamykatelné pojízdné kontejnery. Vyberte si u KAISER+KRAFT pojízdné kontejnery jako přepravní pomůcku a pro skladování materiálu všeho druhu, díky kterým bude Vaše interní firemní logistika neustále mobilní.