800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Nosnost
Provedení kola
Délka
Šířka
Výška
Vybavení
Ložná výška
Vlastnost
Zobrazit více
 

Plošinové vozíky

Balíky, hory spisů, těžké zboží a stroje – kdo u Vás takové věci přepravuje? Dopravní vozík od KAISER+KRAFT. Doufejme. A pokud ne, je nejvyšší čas: získáte v něm flexibilního a stabilního pomocníka. A pro nejtěžší materiál jsou k dispozici také dopravní vozíky s elektromodulem.
Bylo nalezeno 130 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 130 výrobek/-ků/-ky
Dopravní vozíky se stabilní plošinou
Dopravní vozíky mohou být používány pro zcela rozdílné účely a přesto vždy slouží stejnému hlavnímu cíli: přepravě předmětů z jednoho místa na druhé. Dopravní vozíky nebo i plošinové vozíky se přitom mohou lišit z hlediska materiálu a nosnosti. Praktické dopravní vozíky jsou k dostání pro těžká břemena i pro obvyklé náklady. Plošinové vozíky jsou ideální pro zjednodušení vnitropodnikové přepravy zboží, beden a beček. Podle druhu přepravovaných předmětů jsou proto tyto dopravní pomůcky přizpůsobeny pro různé nosnosti, které umožní přemisťování obzvláště těžkých předmětů bez velké námahy. Kromě nosnosti variuje rovněž velikost ložné plochy, kterou lze volit podle potřeby. Dopravní přístroje a vozíky prokazují dobré služby ve skladech a prodejních prostorách, poslouží však také zákazníkům jako pohodlná pomoc při nákupu. Jako nákupní vozík, vozík na nápoje nebo provozní přístroj – dopravní vozíky jsou zapotřebí všude tam, kde musí být přepravovány předměty.

Konstrukce dopravních vozíků
Od jednoduchého, malého, sklopného plošinového vozíku až po těžký skladový vozík, dopravní přístroje a vozíky KAISER+KRAFT nabízí široký výběr různých provedení. Variabilní ložné plochy a robustní materiály s dlouhou životností zde ručí za vysokou kvalitu dopravních vozíků. Bezproblémový pohyb dopravních pomůcek zajišťuje manipulační rukojeť, která díky antistatickému návleku nabízí pevné držení. Dodatečná čelní stěna, která je k dispozici u některých modelů dopravních vozíků KAISER+KRAFT, zajišťuje bezpečnou přepravu zboží všeho druhu. Plošinové vozíky samozřejmě přesvědčují vysokou nosností. Přepravováno může být zboží o hmotnosti až 900 kg nebo i více. Modely s výškově přestavitelnými ložnými plochami umožňují ergonomickou práci. Termoplastické pryžové obruče zajišťují klidný chod dokonce i na nerovných podkladech. Otočná a brzděná kola zaručují snadné řízení a zastavení vozíku i s těžkým nákladem. Díky celoobvodové protinárazové ochraně bude robustní konstrukce ještě stabilnější a v případě nárazu se zabrání poškození. Protiskluzový potah ložné plochy zajišťuje náklad a zabraňuje sklouznutí nebo ztrátě nákladu.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků