800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Nosnost
Výška
Délka
Šířka
Šířka plošiny
Provedení kola
Délka plošiny
Druh desky
Zobrazit více
 

Montážní vozíky

Investice, která se vyplatí: montážní vozík, pohyblivý, prostorově nenáročný a flexibilní. Tito mobilní pomocníci neobyčejně usnadňují každodenní práci ve firmě. Drobné součásti, spotřební materiál a nářadí jsou bezpečně uloženy a vozík ušetří zbytečné cesty. Budete tak mít nejen pořádek v provozu, ale i vše rychle po ruce.
Bylo nalezeno 77 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 77 výrobek/-ků/-ky
Montážní vozíky, mobilní pomocníci
Montážní vozíky jsou praktickými a mobilními pomocníky v provozech, výrobních a montážních halách. Zajišťují bezpečné skladování drobných součástí, spotřebního materiálu a nářadí a ušetří zbytečné cesty. Jsou snadno pohyblivé, lze je používat s úsporou místa a zjišťují, aby byl potřebný materiál nebo nářadí stále po ruce. Montážní vozíky tedy díky své flexibilitě a volnosti pohybu umožňují efektivní pracovní nasazení. Dopravní přístroje pro montáž jsou flexibilní především i díky všestranným modelovým provedením, která si u nás můžete zakoupit. Tyto montážní vozíky jsou vhodné pro různé pracovní procesy a mohou být různými způsoby nápomocné pro různé potřeby.

Montážní vozíky – vhodný model pro každé použití
V našem e-shopu snadno naleznete montážní vozíky pro různé účely použití. Rozmanitost produktů a možnost výroby provedení na zakázku nabízejí vhodný model pro každé použití. Jednoduché montážní vozíky většinou sestávají jen ze dvou ložných ploch a ocelového podvozku. Jsou univerzálně využitelné a hodí se vždy, když má být přepravován materiál, který je používán při práci nebo musí být přemístěn na jiné stanoviště. Kromě toho jsou k dostání rovněž stolové vozíky s vanovými policemi nepropustnými pro kapaliny, které nabízejí optimální předpoklady pro přepravu spotřebního materiálu, jako jsou maziva nebo rozpouštědla. Uzavřené dopravní vozíky s policemi, zásuvkami a robustní pracovní deskou jsou naproti tomu nenahraditelné jako mobilní dílenské stoly, především při střídajících se montážních stanovištích. Některé z těchto mobilních montážních dílenských stolů jsou dodatečně vybaveny výškově přestavitelnou pracovní deskou, která umožňuje nastavení ergonomické pracovní výšky pro daného uživatele. S montážními vozíky však lze pracovní materiál nejen bezpečně přepravovat – zaručují také efektivní pracovní použití. Potřebnou mobilitu zajišťují dvě pevná kola a dvě otočná kola s dvojitou brzdou. Montážní vozíky s velkými průměry kol přitom zaručují optimální jízdní vlastnosti a zajišťovací brzdy otočných kol umožňují bezpečné stání na místě použití. Od jednoduchého stolového vozíku až po robustní dopravní vozíky s přestavitelnou pracovní deskou zde online naleznete kvalitní montážní vozíky pro každé použití v dílně a montážní hale.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků