800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Typ produktu
 

Firemní jízdní kola

Moderní, sportovní a ekologicky smýšlející firmy přecházejí na nové dopravní prostředky: firemní jízdní kola. Jsou ideální ke zdolávání delších tras na rozsáhlých firemních pozemcích. Výhody: nižší pořizovací náklady, menší náklady na údržbu a opravy, méně prostoru pro parkování, více pohybu na pracovišti a lepší bilance CO₂.
Bylo nalezeno 11 výrobek/-ků/-ky
| | |
Rady pro nákup zboží v kategorii Firemní jízdní kola
Bylo nalezeno 11 výrobek/-ků/-ky
Firemní jízdní kola. Pro přepravu těžkého nákladu i pro lehké váhy
Dopravní jízdní kolo nebo nákladní jízdní kolo? Zkombinujte jednoduše obojí! Protože pro vnitropodnikový transport potřebujete první i druhou variantu. Stále více firem a provozů sází na výhody firemních jízdních kol: jízda na kole je zdravá, ekologická a levná. Oblasti použití jsou přitom velmi různé – jako čistě dopravní prostředek na firemním pozemku, jako nákladní jízdní kolo pro přepravu těžkého a neskladného materiálu nebo pro menší zákaznický servis. Abyste mohli zažít tuto novou formu mobility, měli byste dbát na to, aby Vaše firemní jízdní kolo bylo kromě vybavení a designu robustní, zatížitelné a mělo dlouhou životnost. Jedná se o důležité faktory i pro takzvanou hospodářskou dopravu. U nás obdržíte Vaše dopravní jízdní kolo jako jednoduchou koloběžku se dvěma koly, jako koloběžku s ložnou plochou nebo jako tříkolku s ložnou plochou. Pro všechny, kdo musí vyřizovat pouze kurýrní cesty, existuje namísto ložné plochy také provedení s košíkem.

Firemní jízdní kola nabízejí velkou rozmanitost pro menší i větší břemena
Objevte nyní své individuální řešení pro vnitropodnikovou přepravu. Četné výhody mluví samy za sebe: věděli jste například, že dopravní jízdní kola a nákladní jízdní kola jsou ve srovnání s malými vozíky mnohem levnější z hlediska nákupu i údržby? Kromě toho vyžadují menší prostor pro parkování, podporují zdraví a důležitou měrou přispívají k ochraně klimatu. To je podle našeho mínění dostatek důvodů k přesedlání na tento trend. A co na to říkáte Vy?

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků