Značka
+
Výška [mm]
+
750
750
1900
1900
-
Šířka [mm]
+
290
290
1140
1140
-

Etážové vozíky

Lepší pořádek, více místa, lepší přehled – až na pěti etážích. Nemluvíme zde o Vašem novém domově, nýbrž o Vašem novém etážovém vozíku. Například pro dílnu. Stejně jako velkorysá obydlí nabízí i tento mobilní pomocník vše pro individuální potřeby, v mnoha velikostech, provedeních a stupních zatížitelnosti.

V kategorii Etážové vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kongamek, HelgeNyberg, EUROKRAFTpro, Treston, QUIPO.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 111
Etážové vozíky jako dopravní pomůcky
Etážové vozíky a stolové vozíky pro Vaše individuální požadavky naleznete nyní online. Náš sortiment nabízí široký výběr stolových a etážových vozíků pro univerzální možnosti použití v pracovním dni. Nabídka sahá od jednoduchého stolového vozíku pro kancelář až po zatížitelný etážový vozík pro průmysl a řemeslo. Díky množství velikostí, provedení a stupňů zatížitelnosti zde obdržíte optimální dopravní pomůcky pro Vaši firmu. Předměty můžete odkládat a transportovat na několika úrovních. Dopravní přístroje umožňují flexibilní nakládání a v některých firmách jsou dokonce v nepřetržitém provozu.

Etážové vozíky pro pořádek ve skladu a průmyslu
Se správnými dopravními přístroji a vozíky bude práce snazší. U etážových a stolových vozíků je nabízena špičková kvalita za špičkovou cenu, stejně jako u všech produktů z našeho e-shopu. Dopravní přístroje jsou vyráběny ze zatížitelných kvalitních materiálů, které umožňují bezproblémový transport velkých břemen. Díky jejich vysoké funkčnosti lze stolové a etážové vozíky použít téměř všude a představují vylepšení pro každou pracovní oblast. Pro flexibilní práci mohou být u některých etážových vozíků libovolně odnímány police, aby bylo k dispozici vždy tolik místa, kolik je právě zapotřebí. Výsledkem je velká úspora času, protože odpadá střídání dopravních vozíků. Stačí pouze odstranit nebo přidat požadované desky. Rovněž stolové vozíky jsou koncipovány jako velmi funkční. Nezaberou téměř žádné místo a několika jednoduchými hmaty je lze složit pro kompaktní uskladnění. Se správnou dopravní pomůckou od KAISER+KRAFT tak může být rovněž uspořeno hodně času a místa, což je v moderním pracovním světě velmi důležité.