Značka
+
Výška plošiny
+
Výstup
+

Dopravní rudly

Dopravní rudly jsou univerzálními pomocníky, kteří usnadní spoustu práce. Například manipulaci s těžkými předměty. Přepravují pračky nebo ledničky, balíky, bedny s nápoji, krabice pro stěhování, pneumatiky, bedny s potravinami atd. Rozsah použití je zde nevyčerpatelný.

V kategorii Dopravní rudly Vám nabízíme výrobky následujících značek: MATADOR, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, QUIPO, RuXXac, Kongamek.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 58
Změnit náhled:
Dopravní rudly – rudly na pytle a ergonomické schodové rudly
Dopravní rudly jsou již dlouhá léta nejdůležitějšími pomocníky nezbytnými v mnoha odvětvích. Ať už mají být bedny piva přepravovány v gastronomii, nebo v obchodě s nápoji. Dopravní rudly pomohou zde, ale i v zásilkovém obchodě, na staveništi, nebo v cestovních službách. Dopravní rudly mohou být koncipovány pro nejrůznější účely. Jednoduchý rudl na pytle se v průběhu let výrazně vyvíjel. Vznikly přitom schodové rudly, stohovací rudly a rudly na židle, ale i ergonomicky zpracované dopravní rudly pro zdravou práci. Pro větší přepravní vzdálenosti jsou vhodné ruční vozíky, které mohou díky mimořádně velké ložné ploše během jediné jízdy přepravit i velmi velká množství materiálu. Dopravní rudly jako rudly na balíky slouží rovněž k plynulé a jednoduché dopravě. Kromě klasických modelů dnes existují také flexibilní varianty.Skládací dopravní rudly jsou obzvláště prostorově úsporné a mohou být používány na různých místech. Sklopné modely lze vzít snadno s sebou. Tyto dopravní rudly jsou vhodné zejména pro akce a veletrhy. Výběr přístrojů v e-shopu je skutečně velmi velký, takže jistě rychle naleznete vhodný přepravní prostředek pro Vaše účely použití.

Dopravní rudly osvědčených značek
Zde v e-shopu jsou k dispozici nejen rozmanitá provedení, ale i renomované značky dopravních rudlů. Dopravní přístroje a vozíky QUIPO a EUROKRAFT znamenají vysokou kvalitu a životnost. Naleznete zde dopravní rudly s nosností přes 500 kg i sklopné rudly na pytle. Výběrem dané hloubky lopaty lze určit, pro který přepravovaný materiál jsou přístroje nejvhodnější. Mají-li být překonávány schody nebo pokud se rudl pohybuje na nezpevněném podkladu, je kromě toho třeba věnovat zvýšenou pozornost výběru obručí. Schodové rudly vždy se třemi koly na každé straně zde mohou vykazovat mimořádnou funkčnost. Pomocí volitelných nosných ramen lze tyto systémy kromě toho rozšířit na komfortní rudly pro přepravu po schodech. Dopravní rudly jsou podle křehkosti přepravovaného zboží a podle daného pracovního prostředí nabízeny s obručemi plněnými vzduchem nebo s celopryžovými obručemi. Bez ohledu na to, zda se jedná o stohovací rudl, rudl na bedny, nebo rudl na pytle, díky stabilním konstrukcím z oceli a hliníku jsou dopravní přístroje velmi robustní a odolné. Pro přiměřený výběr produktu by se nemělo podcenit, na jakých trasách se bude s rudlem pracovat. Při větších vzdálenostech by měly být zohledněny pohodlné rukojeti s výrazným profilem a dobré jízdní vlastnosti kol.