Značka
Vybavení
Vlastnost

Ventilátory

Dobré nápady, nejen pro horké dny: ventilátory. Uvádějí vzduch do pohybu a ochlazují místnost. Ale i v zimě může být jejich použití výhodné: odvádějí teplo nahromaděné pod stropem zpět k podlaze.

V kategorii Ventilátory Vám nabízíme výrobky následujících značek: PORTACOOL, TCL, GREE, LISTA.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 114
Změnit náhled:
Ventilátory
Vhodné ventilátory zajistí příjemný pohyb vzduchu v provozních prostorách. V našem e-shopu obdržíte výkonné průmyslové ventilátory. Stropní ventilátor pro trvalou instalaci obstará cirkulaci vzduchu v celé místnosti. Stojanové ventilátory lze používat bodově a v případě potřeby jsou rovněž plně mobilní. Radiální ventilátor jako odváděcí systém slouží k odvětrávání odpadního vzduchu. Pro zaručení co nejoptimálnějšího umístění v prostoru jsou jednotlivé ventilátory k dostání nejen s flexibilními konstrukcemi tělesa, ale lze je vybírat i v mimořádně tichých provedeních s protihlukovou izolací pro danou hladinu hluku. Pro permanentní použití ventilátorů jsou navíc důležité energeticky úsporné systémy, které přesto dosahují vysokých kilowattových výkonů. E-shop nabízí vysoce moderní ventilační systémy také pro vybavení kanceláře. Vysoce výkonný ventilátor, podlahové ventilátory nebo sloupové ventilátory včetně infračerveného ovládání – zde naleznete online kvalitní vybavení pro firmu.

Ventilátory jako stolní přístroje
Stolní ventilátory umožňují příjemné ochlazení na pracovišti nejen v horkých letních teplotách. Elegantní design s ušlechtilým pochromovaným provedením přitom nabízí také atraktivní vzhled. Ventilátory z plastu jsou obzvláště nenáročné na údržbu. Dané rozměry listů rotoru přitom dalece přesahují 250 mm. Další výhodou stolních přístrojů je to, že je lze v chladném období snadno uklidit. Zbývá tak více místa pro dokumenty, podklady a jiné periferní přístroje. Všechny přístroje jsou dodávány s krátkými dodacími lhůtami a dopravou zdarma a odpovídají relevantním bezpečnostním předpisům. Ochranné kryty a automatická ochrana proti přehřátí zaručují instalaci bez nebezpečí. Objednejte si nyní online kvalitní průmyslové produkty pro dlouhodobý a trvalý provoz od kvalitních dodavatelů, jako je HSM, a využijte výhod komfortních podmínek zaslání, ke kterým patří také právo na vrácení zboží do třiceti dnů pro všechny jednotlivé produkty.