800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva
Délka
Provedení
Použití
 

Systémy děrovaných desek

Dejte pořádku systém – se systémy děrovaných desek. Pomocí nich dosáhnete rychle a prakticky lepšího pořádku na pracovišti. Dobré řešení pro prostorově nenáročné a přehledné uskladnění pracovního materiálu, nářadí a drobných součástí.
Bylo nalezeno 74 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 74 výrobek/-ků/-ky
Systémy děrovaných desek – univerzálně použitelné a mimořádně praktické
Systémy děrovaných desek mohou být využity v mnoha oblastech a představovat praktické skladovací řešení v mnoha náročných situacích. K uskladnění nářadí a upevňovacího materiálu v dílně jsou vedle nástrojových skříní ideální volbou. Díky systémům děrovaných desek budou pracovní materiály a nářadí neustále po ruce. Systémy umožňují upevnění na stěnu nebo je lze instalovat volně v prostoru. Systémy děrovaných desek jsou proto rovněž velmi vhodné pro prezentaci zboží v maloobchodních prodejnách. Do otvorů se zavěšují háky, na které lze zavěsit zboží. Háky mohou být umístěny individuálně podle sortimentu produktů. Zboží lze přehledně a uspořádaně vystavovat a skladovat pomocí různých doplňků, které jsou pro systémy k dispozici. Stejný princip funguje i v provozu, v dílně a ve výrobě. Na systém děrovaných desek lze individuálně umístit potřebné nářadí pro pracovní stanici. Volně nainstalovaná stěna z děrovaných desek ve formě přestavné stěny slouží jako dělicí prvek mezi různými skupinami zboží nebo oblastmi dílny. Pro prvky dělicích stěn jsou k dispozici oboustranně použitelné děrované desky, takže takový systém může být používán mimořádně efektivně.

Flexibilně rozšiřitelné systémy děrovaných desek pro obchod a řemeslo
Zde v našem e-shopu naleznete praktické systémy dělicích desek pro použití v obchodu a řemesle. V nabídce KAISER+KRAFT se nachází četné příslušenství k vybavení děrovaných desek pomocí háků pro děrované desky, odkládacích přihrádek, odkládacích polic, nástrojových svorek nebo držáků pro kabely. Pro speciální nářadí lze systémy děrovaných desek doplnit o držáky šroubových klíčů, držáky klíčů s vnitřním šestihranem nebo držáky vrtáků. Pro inteligentní systémy jsou k dispozici dokonce i speciální držáky na plechovky. Za účelem flexibilního použití v dílně je výhodný mobilní systém na nářadí, který sestává z pojízdného systému štěrbinových nebo děrovaných desek s dodatečnými odkládacími plochami. Děrovanými deskami lze rovněž doplnit pojízdné nástrojové skříně. Pro použití systémů děrovaných desek v obchodě zde v našem e-shopu naleznete speciální příslušenství jako přídržné kolíky nebo držáky ve tvaru U. Děrované desky z ocelového plechu s práškovým vypalovaným lakem naleznete v našem sortimentu v různých barvách a velikostech.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků