Značka
Typ produktu
Rozsah zdvihu

Stojany a válečkové stojany

V našem sortimentu naleznete stojany a válečkové stojany pro každý případ použití. Tyto všestranné pomocné přístroje usnadní práci a manipulaci s neskladnými a těžkými součástmi jako jsou trubky, prkna, desky a jiný dlouhý materiál.

V kategorii Stojany a válečkové stojany Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, Kongamek.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 7
Změnit náhled:
Stojany a válečkové stojany – usnadnění práce v pravém smyslu slova.
Těžké desky, dlouhé trubky, neskladná prkna: každý, kdo v dílně nebo na staveništi musí přiložit ruku k dílu, zná hodnotu stojanů a válečkových stojanů. Avšak jaký je mezi nimi rozdíl? Odpověď je jednoduchá. Stojany se používají například tehdy, když musí být palety zvednuty do určité výšky, aby na nich mohlo pracovat. Stačí pod ně umístit několik stojanů a vyřešeno. Alternativně můžete pomocí stojanu jednoduše zvětšit odkládací plochu Vašeho dílenského stolu. Ohledně bezpečnosti si přitom nemusíte dělat žádné starosti, protože naše modely jsou extrémně robustní a bez problémů odolají drsnému každodennímu provozu v dílně. To jediné, na co musíte dávat pozor, je dostatečná nosnost Vašich stojanů. A pokud jste s prací hotovi, stačí stojan jednoduše sklopit a s úsporou místa uskladnit nebo jej přemístit na další místo použití.

Stojany a válečkové stojany – jednoduše praktické, jednoduše dobré.
Válečkové stojany naproti tomu snižují potřebu síly při manipulaci a jsou proto první volbou, pokud při Vaší práci musíte podepírat delší trubky nebo prkna, například při jejich přípravě pro strojní frézování nebo vrtání. Jsou k dispozici s normálním nosným válečkem nebo s nosičem ve tvaru V a kulovými kladkami. Posledně zmíněná alternativa nabízí lepší flexibilitu, protože umožňuje pohyb pracovního přístroje do všech směrů, nikoli pouze dopředu a dozadu. A co ergonomické hledisko? Zde jsou všechny válečkové stojany na špičkové úrovni, protože umožňují plynulé přestavování výšky, takže veškeré natahování, shýbání a krkolomné pohyby budou minulostí. Vyberte si nyní ten pravý model!