800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
 
Vyhledávač produktů
Krok 1 Krok 2 Krok 3
Při nákupu průmyslové rohože je potřeba zohlednit působení vnějších vlivů. Chceme Vám rozhodování co nejvíce usnadnit, a proto jsme pro Vás připravili následující otázky. Po jejich zodpovězení se Vám zobrazí nejvhodnější produkty.
1. Vlastnosti | Jaké vlastnosti má pracovní prostor, ve kterém má být rohož položena?

Průmyslové rohože

Málokdy uvažujeme nad tím, kolik výhod nabízí používání průmyslových rohoží: lepší bezpečnost, lepší ergonomii, více pohybu. A to nejlepší: u nás si můžete vybrat přesně takovou průmyslovou rohož, která odpovídá Vašim požadavkům a vlastnostem podlahy.
Bylo nalezeno 168 výrobek/-ků/-ky
| | |
Rady pro nákup zboží v kategorii Průmyslové rohože
Bylo nalezeno 168 výrobek/-ků/-ky
Průmyslové rohože – ergonomie a bezpečnost na pracovišti
Průmyslové rohože by neměly chybět na žádném pracovišti, kde zaměstnanci tráví většinu své pracovní doby vestoje. Existuje pro to mnoho dobrých důvodů: vysoké pěnové rohože nebo profilované povrchy podporují prokrvení svalstva nohou a rukou, protože zaměstnanec díky měkké ploše pro stání zůstává stále v pohybu. Ergonomické průmyslové rohože současně zabraňují rychlé únavě. Profilované povrchy nabízejí dodatečnou ochranu proti nebezpečným úrazům v důsledku uklouznutí. Správným použitím průmyslových rohoží tak lze ušetřit mnoho dnů v pracovní neschopnosti z důvodu potíží se zády nebo pracovních úrazů. Ergonomie na pracovišti a prevence úrazů jsou sice hlavními cíli, kterých lze za pomoci průmyslových rohoží dosáhnout, avšak existuje ještě množství dalších funkcí, které jsou popsány v našich informacích o podlahových rohožích. Pro speciální pracoviště jsou k dispozici speciální funkce, abyste si i online mohli zakoupit podlahové rohože, které dostojí Vašim požadavkům. Kromě rohoží naleznete v e-shopu také speciální produkty jako tento samolepicí protiskluzový pás, které rovněž přispějí k prevenci úrazů.

Různé průmyslové rohože pro pracoviště pro práci vestoje
Různé průmyslové rohože z našeho e-shopu lze použít na každém pracovišti pro práci vestoje a mají mnoho kladných vlastností. V mokrých prostorách nebo na pracovištích, kde se pracuje s oleji, nabízí podlahová rohož s děrovaným povrchem vynikající drenážní efekt. Díky odtoku kapalin mohou tyto průmyslové rohože rovněž zabránit úrazům v důsledku uklouznutí. V našem sortimentu naleznete také rohože pro pracoviště s plným povrchem, které jsou odolné vůči většině olejů, tuků a chemikálií. Plastové podlahové rošty lze použít obzvláště pro přejíždění lehkými i těžkými dopravními přístroji. Další speciální povrchové vrstvy jsou například vhodné pro svářečská nebo montážní pracoviště, kde má být zabráněno vzniku statického náboje. V našem online sortimentu jsou kromě toho nabízeny rohože pro mokré prostory a rohože pro zachycování nečistot. Velká část průmyslových rohoží je k dostání také jako metrové zboží, jehož rozměry lze přizpůsobit speciálně pro Vaše pracoviště. Díky metrovému zboží může být provoz zařízen podlahovými rohožemi přesně na míru. V našem e-shopu jistě naleznete i průmyslovou rohož, která bude odpovídat Vašim individuálním potřebám. Při výběru Vám pomohou naše informace o podlahových rohožích nebo ochotní zaměstnanci našeho odborného poradenství.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků