Značka
Typ produktu
Výběr sortimentu
  • Sortiment katalogu (15)
  • Exkluzivní sortiment on-line (1)

Navijáky hadic a kabelů

Už žádné zakopávání. Už žádný nepořádek v kabelech. Díky hadicovému a kabelovému navijáku bude vše pěkně navinuto a uloženo. Pro lepší pracovní bezpečnost na staveništích, v dílnách nebo garážích. Jednoduše odvinete potřebnou délku hadice, resp. kabelu, a po použití navinete zpět. A vše bude hned krásně uloženo.

V kategorii Navijáky hadic a kabelů Vám nabízíme výrobky následujících značek: QUIPO, HAZET.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 16
Změnit náhled:
Navijáky hadic a kabelů
Navijáky hadic a kabelů zajišťují všude v provozu uspořádaný vzhled a průběh výroby bez nevítaných případů zakopnutí. Čím hektičtějším se stává moderní pracovní den, tím důležitější je dobře promyšlené řešení pro uskladnění kabelů a hadic. Jako mimořádně efektivní se zde ukázaly profesionální navijáky hadic a kabelů. Lze je různými způsoby upevňovat, mají různé oblasti použití, liší se z hlediska provedení, avšak vždy jsou vyrobeny z nejlepších materiálů pro trvalé použití i během náročných výrobních dob. Navijáky hadic a držáky kabelů efektivně přispívají k plynulým výrobním procesům a cestám bez nehod. Při výběru vhodných navijáků hadic a kabelů je třeba zohlednit jmenovitý průměr, přípojky a zatížitelnost, stejně jako otázku izolace a odolnosti vůči používaným chemikáliím.

Navijáky pro průmyslové použití – protože bezpečnost má prioritu
Pro každou průmyslovou oblast použití máme v nabídce vhodné navijáky pro kabely a hadice. Pro vzduch nebo vodu, různé jmenovité průměry a rozměry přípojek, různé zatížitelnosti z hlediska tlaku, včetně pryžových hadicových vedení odolných vůči olejům: naše optimalizovaná nabídka představuje výběr pro použití v moderních výrobních zařízeních. Důležitými hesly jsou přitom plná izolace, bezúdržbovost nebo ochrana proti stříkající vodě. Všechny modely, mobilní nebo pro pevnou instalaci, jsou vyrobeny s ohledem na nejmodernější aspekty z hlediska průmyslové zátěže. Vyberte si nyní z nabídky KAISER+KRAFT vhodné hadicové a kabelové navijáky pro Vaši oblast použití a podpořte tak pořádek a bezpečnost ve Vaší dílně.