Značka
Výška [mm]
112
112
1220
1220
-
Šířka [mm]
51
51
540
540
-

Vysavače, vysavače pro mokré vysávání

Naše vysavače neodstraňují pouze prach. Nabízíme vysavače pro mokré a suché vysávání a stroje pro průmyslové čištění. Vysavače s plusem z hlediska výkonu, objemu a čistoty.

V kategorii Vysavače, vysavače pro mokré vysávání Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kaercher, Sprintus, starmix, EUROKRAFTpro, Bosch.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 96
Změnit náhled:

Vysavače a vysavače pro mokré vysávání pro důkladné čištěníKlasický vysavač má své opodstatnění i v provozu. Zde se však používají přístroje s větším počtem funkcí a větším výkonem. Kromě toho jsou naše vysavače a vysavače pro mokré vysávání vhodné nejen pro podlahy, ale také zajišťují obzvlášť důkladné odstranění problematických zbytků a prachu.Výhody vysavačů a vysavačů pro mokré vysávání pro průmyslKaždý z našich modelů pro komerční použití lze používat jako klasický podlahový vysavač, se kterým můžete odstraňovat typické nečistoty z koberců nebo tvrdých podlah. Kromě toho zvládají průmyslové vysavače s větším rozsahem funkcí větší výzvy:  • Vyšší sací výkon než u modelů pro soukromé použití při úklidu větších a více znečištěných ploch.

  • Kvalitní konstrukční součásti s dlouhou životností zaručují každodenní fungování při intenzivním trvalém použití.

  • Speciální filtry pro nečistoty vznikající v oblasti průmyslu a řemesel nabízejí vysoký čisticí účinek.

  • Obratnost a mobilita s velkým akčním radiem jsou zajištěny prostřednictvím kol s lehkým chodem, delších kabelů a hadic a mobilnější konstrukce.


Modely s funkcí mokrého vysávání dokážou kromě toho vysávat i kapaliny, které na stavbách nebo v provozu představují bezpečnostní riziko. Tyto kombinované modely lze v několika krocích přestavit ze suchého na mokrý provoz.Kdy použít vysavač pro mokré vysávání a kdy běžný vysavačV našich pokynech pro výběr vysavače a ohledně tříd prachu si můžete přečíst, proč se výběr správného přístroje zakládá na přesných úvahách o potřebách použití.Zhruba jsou vysavače pro mokré vysávání určeny k vysávání kapalin a vysavače pro suché vysávání jsou určeny k vysávání různých druhů prachu. Funkce lze u kombinovaných přístrojů využívat prostřednictvím jednoduchého přepnutí bez výměny filtru, přičemž lze použít také nástavce z příslušenství.Filtr, resp. celé filtrační zařízení určuje, jaké třídy prachu, velikosti částic nebo jaká složení kapalin lze skutečně vysávat. Typické příklady jsou:  • Třísky, které se vyskytují v kombinaci s olejnatými kapalinami, se vysávají vysavačem třísek, který je schopen oddělovat kapaliny od pevných látek.

  • Popel a jiné druhy jemného prachu potřebují vysavač s velkou filtrační plochou, vysokým odlučovacím výkonem a speciálními vlastnostmi, pokud mají být vysávány zdraví škodlivé sloučeniny prachu nebo sloučeniny prachu ohrožené výbuchem.

  • Hrubé nečistoty a velké částice potřebují především vysoký výkon a velký objem záchytné nádoby.

  • Kapaliny potřebují správný vysavač pro mokré vysávání, který je dimenzován pro neutrální kapaliny, kapaliny obsahující chemikálie nebo kapaliny obsahující olej.


Vlastnosti HEPA filtruFiltr High Efficiency Particulate Air Filter (HEPA filtr) se etabloval jako důležitá součást každého vysavače. V soukromé oblasti jde o vázání a filtrování pylů a alergenů ze vzduchu. Při čištění v průmyslu zajišťuje tento filtr, aby nedocházelo k vdechování zatěžujícího jemného prachu.V normě EN ISO 14644 jsou uvedeny různé třídy filtrů a HEPA filtr je zařazen k různým nárokům. Každý filtr v průmyslovém modelu splňuje tyto předpisy a v ideálním případě je navíc kombinován se vstupním oddělováním. To prodlužuje životnost filtru a chrání jej před kontaktem s kapalinami.Praktická doplňková funkce „automatické čištění filtru'' je v datových listech příslušných modelů označena piktogramem, jehož vysvětlení najdete také v našich informačních štítcích pro průmyslové čištění.Rádi vám osobně poradíme ohledně našich vysavačů značek jako Starmix nebo EUROKRAFT a pomůžeme vám s výběrem.