800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Barva
 

Čistící ubrousky

Kapaliny, tuky, oleje − uklizeno. Skvrny, kaňky, zamazaná místa − vyčištěno… Stačí kliknout a objevíte náš sortiment čisticích utěrek. Jsou univerzálně použitelné, odstraní znečištění a vše čistě setřou.
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
2.160,-
Role čisticího papíru
hedvábný papír
bez DPH
1.230,-
bez DPH
1.190,-
Souprava odvíječe čisticího papíru
s držákem pro pytle na odpad
bez DPH
2.990,-
bez DPH
od 690,-
bez DPH
940,-
bez DPH
1.690,-
bez DPH
2.390,-
Rady pro nákup zboží v kategorii Čistící ubrousky
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
Čisticí utěrky
Bez čisticích utěrek se neobejde žádný úklid. Pro čištění a sanitární potřeby platí ve firmě zvláštní požadavky, protože hygiena a čistota jsou hlavním předpokladem úspěšného fungování. KAISER+KRAFT Vám v e-shopu nabízí čisticí utěrky, čisticí papír a úklidové systémy. Odvíječe čisticího papíru, na které lze umístit role papíru se šířkou role přes 400 mm, jsou komfortním řešením pro montáž na stěnu. Mobilní stojany lze nainstalovat v dílně a poté je libovolně přesouvat v prostoru. Odtrhávací hrana zesílená skelnými vlákny umožňuje rychlý a bezproblémový odběr čisticího papíru v požadované velikosti. Systém je obecně vhodný i pro oblast sanity a je k dostání v různých verzích a provedeních. Vyberte si u KAISER+KRAFT mezi různými kvalitami papíru takovou, která je optimální pro Váš účel použití. Role čisticího papíru v kvalitě TAD vykazují vysokou odolnost proti roztržení i v mokrém stavu a jsou obzvláště vhodné pro tuky a oleje. Jednotlivé role lze objednat i v předem perforovaném provedení. Role papíru ve vlákninové kvalitě lze v případě potřeby používat opakovaně. Jsou vhodné i pro plochy citlivé vůči znečištění, textil a materiály. Kryt nad papírovými rolemi je spolehlivě chrání proti prachu a znečištění.

Čisticí utěrky pro průmyslové použití
Různé čisticí utěrky z nabídky KAISER+KRAFT obdržíte také ve velkých dodávaných množstvích. Jsou proto optimálně vhodné pro použití ve velkých výrobních provozech a dílnách. Objednejte si své čisticí utěrky v e-shopu KAISER+KRAFT v náročné průmyslové kvalitě s osvědčenými a výhodnými dodacími podmínkami.
Porovnání výrobků