800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Barva
 

Čistící ubrousky

Kapaliny, tuky, oleje − uklizeno. Skvrny, kaňky, zamazaná místa − vyčištěno… Stačí kliknout a objevíte náš sortiment čisticích utěrek. Jsou univerzálně použitelné, odstraní znečištění a vše čistě setřou.
Bylo nalezeno 13 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
530,-
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Kaercher - Utěrka z mikrovlákna
10 kusů/balení, d x š 380 x 375 mm, od 2 bal.j.
Cena na vyžádání
Souprava odvíječe čisticího papíru
s držákem pro pytle na odpad
bez DPH
2.990,-
Nové
Kaercher - Utěrka z mikrovlákna
5 kusů/balení, d x š 400 x 400 mm, od 2 bal.j.
Cena na vyžádání
Rubbermaid - Utěrka z mikrovlákna
bal.j. 12 ks, d x š 406 x 406 mm
bez DPH
1.260,-
bez DPH
1.190,-
bez DPH
2.160,-
Role čisticího papíru
hedvábný papír
bez DPH
1.230,-
bez DPH
od 690,-
bez DPH
940,-
bez DPH
1.690,-
bez DPH
2.390,-
Rady pro nákup zboží v kategorii Čistící ubrousky
Bylo nalezeno 13 výrobek/-ků/-ky

Čisticí utěrky pro rychlé odstranění skvrnSetření, vysušení, nasátí – naše čisticí utěrky jsou univerzálními pomocníky proti skvrnám, mazaninám nebo vyteklým kapalinám. A protože při práci se často něco ocitne vedle, máme pro ně několik úkolů.Průmyslové čisticí utěrky na plochy a ruceSkvělou vlastností našich čisticích utěrek je jejich univerzálnost. Ruce, části strojů nebo plochy stolů, olej, voda nebo nečistoty – stačí otřít a vše je opět čisté. Důležité je, abyste při čištění sáhli po správné utěrce. Na lehké nečistoty dostanete u nás v e-shopu praktický čisticí papír. V případě úporných nečistot sáhněte raději po jedné z následujících variant:  • Průmyslové čisticí utěrky z hybridního materiálu jsou určené ke stírání znečištěných povrchů za mokra, čištění částí strojů a nástrojů a ke zbavování rukou a strojů tuků a olejů.

  • Čisticí utěrky vyrobené technologií TAD se vyznačují obzvlášť vysokou odolností proti roztržení a schopností absorpce vody.

  • Nejvyšší čisticí výkon mají utěrky ze sorpční textilie. Zachytí dokonce i kovové třísky a umožňují několikanásobné použití.


Speciálně pro likvidaci uniklých látek dostanete u společnosti KAISER+KRAFT sorpční textilie. Jaké jsou jejich vlastnosti a proč se ideálně hodí pro manipulaci s nebezpečnými látkami, to se dozvíte v našich FAQ.Nástěnné držáky a podlahové stojany pro čisticí utěrkyUž nemusíte hledat: S nástěnnými držáky dáte rolím čisticího papíru pevné místo. Naše soupravy odvíječe čisticího papíru spojují mobilní podlahové stojany s držákem pro pytle na odpad. To znamená méně chození a větší čistotu.Vedle optimálního vybavení pro odstraňování skvrn najdete u společnosti KAISER+KRAFT velký výběr výrobků pro průmyslové čištění a vybavení provozu. Nechte se inspirovat a vyberte si z každého pracoviště to nejlepší.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků