Obaly – flexibilní, z papíru a kompaktní

Zasílací program „dobrá karma“

Ve skutečném životě záleží nejen na vnitřních hodnotách, ale také na zevnějšku, který by jim měl odpovídat. To samé se týká i obalů.

Pokud chcete, aby se dobro dostalo nejen do cíle, ale aby se šířilo i na všechny, kdo se s ním po cestě setkají, musíte se postarat o perfektní zabalení zásilky. Vhodný obal je z papíru, flexibilní a kompaktní. A dá se k zaslání použít jednou, dvakrát, třikrát… vlastně mnohokrát.

Zaslání nazpět, opětovné použití, recyklace, přizpůsobení a přirozeně i odeslání… Možné je všechno. Se zásilkovým programem „dobrá karma“.

Zasílací program „dobrá karma“ ze$

Obaly šetří životní prostředí, mají správnou velikost, chrání před poškozením, jsou z recyklovatelného materiálu a snadno se s nimi manipuluje.

Dobře zabaleno, půl je hotovo

Naše nejprodávanější výrobky

Naše šikovné obaly má ráda pošta i příjemci zásilek

Obaly na knihy a přepravní obálky

Naše přepravní obálky jsou opravdové umělecké kousky, které nabízí spoustu výhod: na skladě zabírají méně místa, zásilka s nimi stojí méně peněz, v cíli vytváří méně odpadu a při přepravě lépe chrání.

Zasílací program „dobrá karma“ wt$

Správná krabice je polovina úspěchu

Kartony a krabice

Od váz přes cvičky až po bochník sýru – kdo chce, aby jeho produkty dorazily do cíle bez újmy, musí zvolit správný karton. Jde především o správnou konstrukci, protože existuje spousta kartonů pro různé příležitosti – vysekávané kartony, skládané kartony, kartony s nasazovacím víkem, stěhovací kartony a mnohé další.

Zasílací program „dobrá karma“ 773

Namísto PET, PVC a PU

Papírové balicí pásky

Vzhled roku je: přírodní! Balicí pásky z papíru nejen chrání životní prostředí, ale také se postarají o spolehlivou ochranu produktů, snadno se v kterémkoli místě odtrhávají a pro lepší reklamní efekt je lze libovolně potisknout.

Zasílací program „dobrá karma“ wt$

Protože méně je mnohdy více

Přepravní obálky na malé zboží, potraviny, textil, hračky a spoustu dalšího

V životě už to tak chodí, že žába močál vždycky najde a že na každý hrnec se najde poklička. Stejně tak se najde pro každý tvar hlavy ten správný sestřih a perfektní přepravní obálka pro všechny příliš malé, jemné nebo lehké zásilky. Naše stabilní a snadno plnitelné přepravní obálky se samolepicím zavíráním i bez něj chrání životní prostředí po celou cestu až do cíle.

Zasílací program „dobrá karma“ 773

Lehký jako vzduch, pevný jako ocel

Výplňový materiál

Na dobré polstrování je třeba pamatovat nejen u lavice, ale také při přepravě zboží. Proto je důležité výplňový materiál, který se postará o optimální ochranu ze všech stran a bezproblémové doručení zásilky.

Zasílací program „dobrá karma“ 773

Pouze dobré vibrace! Ještě více dobra v zásilkách

6 tipů pro správné balení

Také to znáte? Přišel kurýr a balíček je celý vyboulený, deformovaný a natržený. „Snad je aspoň jeho obsah v pořádku!“ To ale nemusí být nutně chyba doručovatele. Ukážeme Vám, jak v 6 krocích připravit balíčky na náročnou cestu.

Zasílací program „dobrá karma“ wt$

Trendy v přepravě zásilek: minulost i budoucnost

Přečtěte si o trendech panujících v oblasti primárního a sekundárního balení. Na základě mnoha příkladů z praxe získáte přehled o tom, jakým směrem se obalové odvětví v posledních letech posunulo.

Zasílací program „dobrá karma“ wt$
Zasílací program „dobrá karma“ mg$

Dobré balení je základ

Jaký balíček pro Vás dnes můžeme připravit? Rádi Vám pomůžeme s nalezením nejvhodnějšího obalového řešení.