Od tvrdých úkolů k silné práci

Ergonomické vybavení pro větší výkonnost

Všem skladníkům, montérům, řemeslníkům, ošetřovatelským službám nebo stavebním dělníkům venku: Ukažte tvrdé práci, kdo je tvrdší! S produkty přizpůsobenými potřebě, které trvale udržují a ergonomicky podporují zdraví a výkonnost. Po celý pracovní život.

Kdo musí tvrdě pracovat, zaslouží si více než jen tak nějaké produkty. Co třeba takové, které vědí, na čem záleží při 80 decibelech a více! U břemen těžších než 200 kg nebo při devíti hodinách na nohou. Při slabém světle, ubíjejícím horku nebo při průvanu v hale. Vyberte si zde, co si zasloužíte: nejlepší vybavení pro zdravější práci.

Ukažte vzduchu, kdo má větší výdrž!

S produkty pro dobré klima a lepší vzduch

Mnoho problémů na pracovišti se většinou naštěstí prostě rozptýlí ve vzduchu. Avšak některé problémy vznikají právě kvůli vzduchu. Lépe řečeno kvůli špatnému vzduchu. Například v místnostech přeplněných technikou, které mají málo oken. To se projevuje nejen na výkonnosti a schopnosti soustředění. Částečky prachu a nečistot, například ze dřeva, mouky nebo otěr pneumatik, se usazují také na strojích a způsobují jejich výpadky nebo četnější intervaly údržby.

Dobře, že zde nyní může pomoci naše vybavení. A mezitím si můžete udělat přestávky nebo si vzít práci jednoduše na pár hodin ven; i k tomu máme v našem sortimentu ty správné prostředky.

Zde zjistíte ještě více informací:

Ukažte hluku, kdo je tady pánem!

S produkty pro větší klid, ochranu a koncentraci

Hluk patří k nejhorším faktorům, které ovlivňují fyzickou a psychickou pohodu na pracovišti. Nepřetržitý hluk snižuje výkonnost a schopnost soustředění – a to nezávisle na tom, zda vysoké hladiny hluku způsobují stroje nebo kolegové. Velký hluk prokazatelně obtěžuje, zatěžuje a poškozuje zdraví. A při vyšších hladinách může v důsledku snížené vnímavosti dokonce vést ke zvýšenému nebezpečí nehod.

O to důležitější je uvědomit si účinky hluku a učinit správná opatření pro to, aby se citelně snížil pracovní hluk pro uši Vašich zaměstnanců. Praktickou pomoc najdete nyní v našem sortimentu: produkty pro protihlukovou prevenci a na ochranu proti hluku.

Zde zjistíte ještě více informací:

Ukažte světlu, kdo je jasnější!

S produkty umožňujícími jasné a zřetelné vidění

Existují pracoviště. A pracoviště, která vyžadují nejvyšší nároky na vidění: například ve výrobě nebo kontrole, v elektronickém průmyslu nebo kovoprůmyslu, v laboratořích nebo hodinářství. Univerzálně platné a jedině správné osvětlení pracoviště však neexistuje – rozumná řešení osvětlení jsou vyvíjena podle specifických aspektů a požadavků konkrétního pracovního procesu. Rádi Vám pomůžeme s Vašimi požadavky na jasné a zřetelné vidění. Vhodné osvětlení se tak stane rozhodujícím faktorem pro vyšší výkon a větší motivaci. Doslova před očima se také zvýší bezpečnost na pracovišti a kvalita práce.

A právě proto nesmí mezi „zdravým“ pracovním vybavením chybět produkty na ochranu zraku: Chrání oči před kovovými a dřevěnými třískami, chemickými výpary, odstřikujícími kapalinami nebo UV zářením.

Zde zjistíte ještě více informací:

Ukažte nákladu, jak na to!

S produkty pro větší svalovou sílu a pohodlný pohyb

Dejte prosím levou paži pod pravou a sáhněte co nejvíc dozadu. Nyní zvedněte těžký díl a při rychlém otočení doprava jej položte na stůl. Zatěžování těla v zásadě není škodlivé, je dokonce nutné k tomu, abychom zůstali zdraví.

Avšak těžká fyzická práce, opakující se činnosti nebo statické nucené držení těla by měly být vždy v rovnováze s namáháním, jinak hrozí fyzické poškození, a to i přesto, že činnosti provádíte s menším vynaložením síly nebo zapojujete pouze některé části těla. Máme pro Vás však dobrou zprávu: S vybranými produkty, které poskytují větší pohodlí při pohybu a zvyšují svalovou sílu, můžete nyní provést rozumná opatření.

Zde zjistíte ještě více informací:

Ukažme to budoucnosti!

Pouze ke čtení – pro více zdraví a výkonnosti v práci

Poradce pro ergonomii: Jak správně zvedat, nosit a tahat

Přes 20 kilometrů za den. Přepravit více než 100 kilogramů. Průměrnou rychlostí 5,5 km/h. To nejsou nové disciplíny v soutěži Iron Man. To jsou úkoly, které musí zvládnout zaměstnanci ve skladu, ve výrobě nebo na staveništích. Usnadněme jim to: rychle realizovatelnými tipy pro správné zvedání, nošení a tahání.

Zdravá práce díky ergonomickému vybavení pracoviště

Pracovali jste již někdy jako sběrači medu v Himálaji nebo jako podvodní dřevorubci? Náročná práce, při které musí pracovníci mnoho zvládnout. Stejně jako řemeslníci, stavební dělníci nebo montéři. Každý, kdo takto tvrdě pracuje, si zaslouží plnou podporu. To zahrnuje také nutnost investovat do věcí, které umožňují zdravější práci. Které to jsou? To se dozvíte v našem příspěvku.

Jak roboty mění fyzickou práci

Zvedání těžkých předmětů, zvedání rukou nad hlavu, každý den stejné pohyby – to je z dlouhodobého hlediska úmorné. Neexistuje pro tyto nepříjemné fyzické úkoly žádné lepší řešení? Ale ano. Stále více firem přenechává práci strojům všude tam, kde je to pro lidi nezdravé. Zde zjistíte, jak roboty mění fyzickou práci dnes i v budoucnu.

Obrázek kontaktu

Aktivujte své superschopnosti!

Slyšet jako pes, vidět jako ostříž, být silný jako slon a cítit se na vzduchu jako ryba ve vodě. Náš sortiment nabízí vše, co k tomu potřebujete. A pokud chcete vědět více, pomůžeme Vám, abyste byli chytří jako liška.