Značka
Typ produktu
Rozsah vážení max.

Vážení

Nesprávně ofrankované dopisy, balíčky a balíky jsou důvodem k nespokojenosti, protože se doručení zpožďuje. Následek: nedodržená dodací lhůta, nespokojený zákazník, frustrovaný zaměstnanec. Proto si u nás raději kupte profesionální váhu.

V kategorii Vážení Vám nabízíme výrobky následujících značek: KERN, Soehnle, EUROKRAFTpro, MAUL.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 59
Změnit náhled:
Vážení pomocí váhy
Váhy jsou zapotřebí vždy, když hraje důležitou roli hmotnost předmětů. V každé firmě, která má co do činění s balením a expedicí zboží, jsou váhy na dopisy a elektrické váhy důležitým a každodenně používaným prvkem. Vážení dopisů, balíčků a balíků je zapotřebí pro výběr správného ofrankování nebo uvedení správných hmotností pro zásilkovou službu. Při těchto úlohách jsou praktickou pomůckou váhy na dopisy. Vážení balíčků a zjišťování hmotnosti dopisů díky nim není žádný problém. Elektrické váhy umožňují velmi přesné vážení s úsporou času u obzvláště malého a nesnadno počitatelného zboží. Pomohou při zjišťování množství. Počítání velkých množství může rovněž zabrat spoustu času. Také k tomuto účelu se vážení pomocí váhy výborně hodí a pomůže rychle a přesně určit daný počet kusů.

Profesionální váhy ve vysoké kvalitě
Náš e-shop nabízí různé váhy. Sortiment zahrnuje kvalitní kompaktní váhy a profesionální počítací váhy. Pro každou potřebu tak lze nalézt tu správnou váhu. Vážení balíčků rychle a snadno umožní kompaktní váha. Síťový i bateriový provoz nabízí velkou flexibilitu. Robustní materiály a dobré zpracování zaručují dlouhou životnost i při každodenním používání. Pro vážení zboží jsou praktickou variantou počítací váhy. Díky snadné obsluze a dobře čitelným displejům je jejich použití velmi komfortní. Počítací váhy umožňují vážení hmotnosti i zjišťování počtu kusů. Využití vah je proto individuální. Profesionální počítací váhy nabízejí mimořádně přesné určení počtu kusů. Díky automatické optimalizaci referenční hodnoty je umožněno přesné počítání. Váhy chráněné proti prachu a stříkající vodě mohou být provozovány ve skladu i v dílně.