800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Výkon
Svařovaný šev max.
Max. tloušťka fólie
 

Svařovací přístroje na fólie

Zavřete víko a fólie těsní: Přístroje pro svařování fólií jsou v oblasti balení nenahraditelné, protože s jejich pomocí lze rychle a jednoduše odřezávat a svařovat fóliové sáčky a hadicové fólie. Vyberte si tedy stejně rychle vhodný model!
Bylo nalezeno 9 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 9 výrobek/-ků/-ky
Neunikne ani kapka – naše přístroje pro svařování fólií.
Smíme Vám představit nesporný pár snů v oblasti balení a expedice? Tady je: přístroje pro svařování fólií a fóliové sáčky – tam, kde je jeden, nesmí chybět druhý. Ve fóliových sáčcích nebo hadicových fóliích jsou náhradní díly, příslušenství a jiné zboží spolehlivě chráněny před nečistotami a poškozením. Pomocí přístrojů pro svařování fólií se rychle a jednoduše odříznou a svaří a výborně pak těsní. To z nich dělá nepostradatelnou součást v celé oblasti balení … a tím nepostradatelný výrobek v našem sortimentu.

Přístroje pro svařování fólií – klíč se skrývá v detailu.
Ale pokud si nyní myslíte, že nezáleží na provedení přístroje pro svařování fólií, pak jste na omylu. Nejzásadnějším a nejdůležitějším kritériem pro rozlišování je u našich modelů délka a šířka svaru. Před objednáním si zcela přesně promyslete, jaké rozměry potřebujete. Doplňujícím vybavením jsou například přídavná opěrná deska, odvíječ nebo nožní ovládání přístroje. Poslední jmenovaná funkce je obzvlášť praktická, protože vám pak zůstanou obě ruce volné. Jinak u nás najdete jak základní modely pro až 100 svařování za den, tak i vysoce výkonné modely, které jsou ideální pro sériovou výrobu. Každopádně však vedeme obecně pouze takové výrobky, které byly zkonstruovány speciálně pro průmyslové použití. Koneckonců nezní naše heslo nadarmo „Všechno pro firmu''.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků