800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Typ produktu
Tloušťka materiálu
Šířka
Délka
Materiál
Barva
Šířka role
Délka role
Zobrazit více
 

Průtažné fólie

Jako druhá kůže: průtažná fólie je řešením pro zajištění, balení a ochranu zasílaného zboží. Chrání nejen před větrem a povětrnostními vlivy, ale poskytuje zboží na paletách také oporu pro lepší stabilitu.
Bylo nalezeno 28 výrobek/-ků/-ky
| | |
Rady pro nákup zboží v kategorii Průtažné fólie
Bylo nalezeno 28 výrobek/-ků/-ky
Různé typy průtažné fólie
Transparentní průtažné fólie jsou velmi elastické, snadno roztažitelné a přirozeně adhezní pro obzvláště praktickou aplikaci. Polyetylénová fólie jako obalový materiál je nejen velmi elastická, ale i ekologická, protože je vyráběna s minimální spotřebou energie a fólii z PE lze později zpracovat na nové plastové produkty. Pomocí krycích listů pro palety z LDPE lze zboží navíc ochránit před nepřízní počasí. Fólie z vysokotlakého polyetylénu jsou k dostání v černé a bílé barvě nebo i v transparentním provedení. Průtažná fólie je většinou dodávána v rolích. Ovíjení palet ovíjecí fólií může být dodatečně usnadněno odvíječem fólie. Náš e-shop nabízí vhodnou ochrannou fólii pro různé varianty použití. Ruční průtažnou fólii lze z role nejsnadněji odvíjet pomocí ručního odvíjecího přístroje. Odvíječe, které k tomuto účelu nabízíme, byly vyrobeny s ohledem na ergonomickou obsluhu. Pro balení menších předmětů je k dispozici mini průtažná fólie, která je nabízena rovnou v sadě s praktickými malými odvíječi. KAISER+KRAFT pak rovněž nabízí spolehlivou průtažnou fólii pro strojní balení ve velkém objemu pro rychlý a bezproblémový průběh expedice.

Bezpečný transport s průtažnou fólií
Aby jednotlivé kartony na paletách nesklouzly nebo nebyly poškozeny, velmi se osvědčilo použití průtažné fólie. S praktickou fólií z PE mohou být šikovně ovinuty naložené palety před jejich předáním do cizích rukou za účelem expedice. Právě při expedici křehkého zboží již ochrana vzduchovými polštáři uvnitř balíku často nestačí. K pádu balíku z vozíku na balíky stačí malé nerovnosti na podlaze. Průtažná fólie balíky naproti tomu vzájemně zpevní a neprotrhne se tak snadno ani při těžkém nákladu. Při expedici kvalitního zboží se tedy použití průtažné fólie velmi vyplatí. Neponechávejte tedy nic náhodě a nezapomeňte své zboží co nejlépe zajistit a ochránit.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků