Značka
Typ produktu
Provedení

Příslušenství pro balení

Co je při balení předmětů extrémně důležité a přitom stále podceňované? Správně, mluvíme o vhodném příslušenství pro balení. Nezapomeňte si proto objednat vše potřebné, dokud jste tady ...

V kategorii Příslušenství pro balení Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 30
Změnit náhled:

Příslušenství pro balení: vše pro smršťování, natahování a zajišťování



Jak se vlastně Vaše průtažné fólie ovine kolem zásilky? A na co byste při objednávání smršťovací fólie neměli nikdy zapomenout? Odpovědi naleznete v kategorii Příslušenství pro balení. Nabízíme Vám totiž chytré pomocníky, díky kterým bude Vaše přepravní logistika rychlejší, lepší a efektivnější.



Jaké příslušenství pro balení potřebuji pro smršťovací fólie?



Naše nabídka se skládá z nepostradatelných a praktických přístrojů jako doplňků k modernímu obalovému materiálu, fólii.



Pro použití smršťovací fólie jsou nezbytné ruční smršťovací pistole. Zahřívají totiž plastový materiál na správnou teplotu, při které se smrští a pevně obepne palety a nádoby. Pouze tak fólie vytvoří ochrannou vrstvu odolnou proti povětrnostním vlivům a zajistí přepravu bez viklání.



Pistole jsou praktické, bezpečné a účinné. Díky nim budou Vaši zaměstnanci moci přesně a rychle smršťovat fólie, volně se pohybovat po paletě a individuálně ovlivňovat proces.



Které příslušenství pro balení se hodí k průtažné fólii?



Při použití průtažné fólie je nejdůležitější správné napětí, s nímž je fólie ovíjena kolem kartonové palety ve smysluplných pásech. Pevnost nákladu, fungující ochranu proti prachu a nečistotám a doručení zboží k zákazníkovi v nejlepším možném stavu zajistí rovněž správné překrytí a čisté, těsné vrstvy.



V závislosti na tloušťce fólie a jejím předepnutí lze tohoto cíle dosáhnout i ručně. S našimi ručními odvíječi nebo odvíjecími pomůckami to však Vaši zaměstnanci budou mít mnohem snazší.



Vodicí pomůcky zajišťují čisté odvíjení a umožňují úhledné ovinutí, při kterém lze fólii napínat bez větší námahy. Musíte se pouze ujistit, že jste vybrali pomůcku pro odvíjení vhodnou pro dané provedení fólie, resp. velikosti role.



S malou investicí můžete urychlit přepravní procesy a zlepšit logistickou bilanci. Pokud si přejete, abychom Vám pomohli s dalšími produkty z naší nabídky, kontaktujte nás.



Tyto produkty by Vás rovněž mohly zajímat:



Ruční odvíječe | Digitální váhy | Ochrana rohů | Váhy na dopisy | Otočné stohovací nádoby | Sponkovačky | Váhy MAUL | Lepicí pásky tesa