Značka
Typ produktu
Šířka pásku

Ovazovací pásky

Ovazovací pásky jsou asi nejpraktičtějším vynálezem od doby, co existuje zasílané zboží. Stabilizují velké kartony a zajišťují držení paletového zboží pohromadě, a to bez velkých nákladů.
A to nejlepší na naší nabídce ovazovacích pásků: Pro každý balený kus – ať malý balíček, plné palety nebo kompletní stroj – existuje vhodný uzavírací pásek.

V kategorii Ovazovací pásky Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTbasic, HSM.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 23
Změnit náhled:
Ovazovací pásky zajišťují balené kusy od lehkých po těžké
To, co je dobře zabalené, dojde v lepším stavu. Proto je páskování ústředním krokem při přípravě zasílaného zboží. S odolnými plastovými, kompozitovými nebo ocelovými ovazovacími pásky získají balené kusy potřebné zajištění pro přepravu, aby nic nemohlo klouzat nebo se otevřít. Při páskování se pak přepravované zboží převáže uzavíracím páskem, napne a zajistí se pomocí páskovacího přístroje. Aby se balený kus navíc ochránil, může se pod pásek položit ochrana hran. V zásadě lze ovazovat téměř vše: stoh papíru, palety, neskladné zboží a palivové dřevo nebo také velkoobjemové stohy kartonů se pomocí ovazovacích pásků zafixují a zajistí pro umístění ve skladu nebo pro přepravu a navíc jsou chráněny proti krádeži.

Hledání správného ovazovacího pásku
Podle velikosti a hmotnosti balených kusů a v závislosti na přepravních podmínkách padne volba na lehké plastové pásky z polypropylenu nebo polyesteru, elastické kompozitové pásky nebo ocelové pásky s velkou odolností proti přetržení. U balíků a jiného lehkého zboží splní všechny požadavky pásek z PP jako standardní uzavírací pásek. Pro těžké balené kusy však musí být ovazovací pásek odolný proti přetržení a méně elastický: Zde jsou vhodné pásky z PET – nebo, pro maximální pevnost a odolnost při vysokých teplotách, ocelové pásky. Kompozitové pásky lze zatěžovat podobně jako ocelové pásky, ale jsou vysoce elastické a optimálně se přizpůsobí také neforemnému přepravovanému zboží. V našem e-shopu najdete ovazovací pásky nejen z různých materiálů, ale také v různých šířkách, délkách, tloušťkách a s různou odolností proti přetržení a rovněž různé odvíječe pro jednotlivé typy pásků.